Унікальний комплект дозволяє власникам доторкнутись до свого омріяного авто Ford GT — деталь за деталлю

01.02.2017

Всі новини > Новини Ford
ДІРБОРН, штат Мічиган, 1 лютого 2017 року — Щоб допомогти покупцям персоналізувати їхні нові авто Ford GT, підрозділ Ford Performance пропонує унікальний комплект для замовлення. Затверджені претенденти отримають комплект, який дозволить їм буквально по частинах зібрати їхній цілком новий суперкар — починаючи з кольорів пофарбування, опцій коліс, кольорів супортів, зразків матеріалів для салону та гоночних смужок.

Команда дизайнерів Ford GT вийшла далеко за межі традиційного онлайн-інструмента конфігурації, розробивши мініатюрні, абстрактні деталі для кожного комплекту з використанням тих самих передових матеріалів, що й для салону авто — зокрема, вуглеводного волокна, а також замка, ідентичного тому, який можна знайти в гоночних авто Ford GT. До комплекту входять зразки всіх тем оформлення інтер’єру, виготовлені з високоякісної шкіри і алькантри, які використовуватимуться для оздоблення салону цілком нового Ford GT.

До кожного такого комплекту також входять зразки восьми кольорів зовнішнього пофарбування зі знімними смугами, які можна міняти місцями, переглядаючи різноманітні доступні варіанти. Точні копії коліс зменшеного масштабу дозволяють розглянути різні варіанти кольорів супортів.

«Комплект для замовлення Ford GT — надзвичайно важливий елемент процесу купівлі», — пояснив Генрі Форд ІІІ, менеджер відділу міжнародного маркетингу підрозділу Ford Performance. «Цей високоякісний комплект є практичним інструментом для покупців Ford GT, який допоможе покращити їхні враження від процесу купівлі. Автентичні кольори, покриття і матеріали дозволять глибоко, на дотик вивчити різноманітні варіанти компонування їхнього ідеального суперкара».

У футлярі комплекту замовника наявне спеціальне заглиблення біля замка, у якому власники можуть розмістити копію номерного знака свого Ford GT. Після того, як вибір замовника надійде у серійне виробництво, виготовлені копії номерних знаків надішлють кожному новому власнику.

закрити