У ДЕТРОЙТІ ПОКАЗАЛИ НАЙПОТУЖНІШИЙ СЕРІЙНИЙ FORD MUSTANG

22.01.2019

Всі новини > Новини Ford

На автошоу в Детройті дебютував найпотужніший серійний автомобіль Ford за всю історію існування бренда — Mustang Shelby GT500.

Новий Ford Mustang Shelby GT500 — своєрідна квінтесенція багаторічного досвіду, накопиченого фахівцями спортивного підрозділу Ford Performance. Завдяки мотору, потужність якого перевищує 700 кінських сил, новинка претендує на звання найдинамічнішого та найвпродуктивнішого представника сім’ї Ford.

У процесі створення найшвидшого серійного Mustang підрозділ Ford Performance розробив ексклюзивний силовий агрегат, що дозволив сягнути нових вершин в галузі потужності та крутного моменту. Автомобіль оснащено компресорним 5,2-літровим V8 з алюмінію. Кожен двигун збирається одним майстром вручну. Для оптимізації роботи та зниження центра ваги 2,65-літровий компресор типу Roots із повітряно-водяним інтеркулером розмістили в розвалі блока V8.

Однією з яскравих особливостей нового Shelby GT500 стала 7-ступінчаста роботизована коробка передач із подвійним зчепленням фірми TREMEC. Вона дозволяє перемикати передачі менш ніж за 100 мілісекунд, швидше за будь-яку іншу аналогічну трансмісію. Перевагою цієї коробки передач також є можливість змінювати алгоритм роботи залежно від обраного водієм режиму. Їх п’ять: «стандартний», «для слизьких доріг», «спорт», «дрег» і «трек». Крім цього, трансмісія має систему лонч-контролю з можливістю утримання машини на старті за допомогою спеціального трансмісійного гальма.

Окремі елементи новинка успадкувала від «старших побратимів» — Ford GT і Mustang GT4. Також в арсеналі Shelby GT500 активне шасі, трекова гума від Michelin і потужні гальмівні механізми від Brembo.

Shelby GT500 отримав іншу геометрію підвіски, новий електроннокерований підсилювач керма, активні амортизатори MagneRide останньої генерації, полегшені пружини спереду і ззаду, а також найсучасніші технології керування режимами роботи силового агрегату від Ford Performance. Результатом використання всіх цих інновацій стали кращі показники динаміки та керованості як на трасі, так і на спеціальних треках.

Відповідно до вимог підрозділу Ford Performance, компанія Michelin розробила два варіанти шин для Shelby GT500 — Pilot Sport 4S і агресивніші Pilot Sport Cup 2, що мають унікальний склад гумової суміші та рисунок протектора. Забезпечити необхідну гальмівну динаміку для потужного спорткара дозволяють досить великі двосекційні гальмівні диски діаметром 420 мм і 6-поршневі супорти Brembo.

У салоні Shelby GT500 з’явилася нова 12-дюймова цифрова приладова панель, спеціально адаптована під новинку преміальна аудіосистема B&O Play з 12-ма динаміками, а за керування допоміжними функціями відповідає 8-дюймовий сенсорний монітор мультимедійної системи SYNC 3 із супутниковим радіо SiriusXM і доступом до інтернету FordPass Connect.

Нові кольори для 2020 Shelby GT500 включають яскраво-червоний Red Hot, помаранчевий Twister Orange і сріблястий Iconic Silver. Як опція пропонуються класичні декоративні смуги на кузові.

 

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити