У Бельгії розпочалося виробництво першого компактного преміального кросовера Volvo

29.11.2017

Всі новини > Новини Volvo

Нова ера почалася для заводу Volvo Cars в бельгійському Генті – тут стартувало масове виробництво компактних кросоверів XC40. Очікується, що перші покупці отримають свої автомобілі вже на початку наступного року.

З новим XC40 компанія Volvo Cars займає своє місце в найбільш швидко зростаючому сегменті автомобільного ринку, що, безсумнівно, буде сприяти і без того зростаючим продажам і доходам компанії. Ставши в один ряд зі своїми старшими побратимами XC60 і XC90, новий XC40 завершує оновлену лінійку кросоверів Volvo.

Перший XC40, який зійшов з конвеєра, зустріли такі високопоставлені гості, як прем’єр-міністр Бельгії Шарль Мішель (Charles Michel), президент і генеральний директор Volvo Cars Хокан Самуельсон (Håkan Samuelsson) і старший віце-президент з виробництва і логістики Volvo Cars Хав’єр Валера (Javier Varela).

«Це почесний день для міста Гента, для нашої компанії і для всіх працівників заводу, – каже пан Самуельсон, – Моїм колегам треба було багато довгих днів і незліченну кількість годин, щоб підготувати цей завод до виробництва XC40, і всі вони виконали відмінну роботу. Сьогодні XC40 уособлює собою яскраве майбутнє як для Гента, так і для Volvo Cars ».

XC40 – перша модель Volvo, побудована на новій модульній платформі для компактних автомобілів – на базі компактної модульної архітектури (Compact Modular Architecture, CMA). CMA стане основі всіх майбутніх автомобілів 40-й серії. Розроблена спільно з Geely, CMA дозволить Volvo Cars користуватися всіма перевагами співпраці і масштабу виробництва в сегменті преміальних компактних автомобілів.

Підготовка до початку виробництва XC40 на заводі в Генті велася давно. Значні інвестиції останніх років дозволили переобладнати цю виробничу площадку в глобальний центр експорту автомобілів на платформі CMA. З цією метою була збільшена площа складального цеху на 8000 м2.

Всього на заводі було встановлено 363 нових роботів, один з яких вже отримав від працівників заводу прізвисько «Зверюга». Цей масивний агрегат, єдиний в своєму роді на заводах Volvo Cars, використовується для того, щоб піднімати кузов автомобілів на конвеєрну стрічку, розташовану під стелею будівлі.

Завод в Генті – один з двох європейських заводів Volvo Cars, який розпочав свою роботу в 1965 р. До недавнього часу тут виробляли бестселер Volvo – середньорозмірний кросовер XC60 першого покоління, а також хетчбеки V40 і V40 Cross Country, седан S60 і універсал V60.

Другий, «домашній» європейський завод Volvo Cars знаходиться в шведському місті Торсланда. Також у компанії є два заводи в Китаї і триває будівництво заводу в Сполучених Штатах, в штаті Південна Кароліна. Планується, що американське виробництво почне роботу в другій половині 2018 р

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

закрити