Тепер водії можуть визначати, коли спортивний автомобіль повинен голосно «ревіти», а коли приємно «муркотіти», щоб ніколи не докучати своїм сусідам

06.10.2017

Всі новини > Новини Ford

КЕЛЬН, Німеччина, 6 жовтня 2017 р. – Для декого не існує кращого звуку, щоб розпочати новий день, ніж звук запуску добре відрегульованого двигуна спортивного автомобіля. Але для інших, таких як сусіди співробітника компанії Ford Стіва фон Ферштера, це може стати приводом зателефонувати до поліції та поскаржитися на надмірний шум.

Після такого випадку в нього виникла ідея створити режим «Хороший сусід», який надаватиме змогу водіям Ford Mustang нової моделі задавати час, коли можна використовувати двигун без обмеження шуму та коли необхідно знижувати його рівень, щоб не псувати стосунків зі своїми сусідами.

«Мені подобається звук 8-циліндрового V-подібного двигуна, але він може бути досить гучним, і не можна ось так дратувати свої сусідів. І мені спало на думку, що можна знайти спосіб, щоб водії могли додатково контролювати звук свого двигуна», – каже фон Ферштер, колишній інженер, який наразі очолює команду компанії Ford із дослідження вражень користувачів для їх використання при розробці нової продукції в США.

Згідно з даними нещодавнього опитування, проведеного веб-сайтом Ranker.com, гучний звук двигуна при збільшенні числа його обертів є одним із видів шумів, які найбільше дратують сусідів, разом із шумом від різних інструментів, гавканням собак і гучною музикою. Ревіння двигуна випередило лише стриження газонів рано вранці.

На деяких спортивних авто вже є активні вихлопні системі, які можна вмикати та вимикати, але режим «Хороший сусід» або режим тихого пуску є першим, який дає змогу попередньо визначати час, коли він працює. Водії можуть це робити за допомогою меню на панелі приладів. Наприклад, від восьмої години вечора до сьомої години ранку вони можуть задати режим запуску двигуна без надмірного шуму.

Новий Mustang матиме вихлопну систему з активним газорозподілом та функціями тихого вихлопу та тихого пуску двигуна, які автоматично регулюватимуть рівень шуму від вихлопної системи залежно від різних режимів їзди, від звичайного до спортивного та гоночного, під час якого двигун приємно гарчить на рівні 82 децибел.

«Звуки інтенсивністю понад 80 децибел можуть починати дратувати людей. Деякі з найбільш дратівних звуків, які можна уявити, такі як від кавового млинка або газонокосарки, мають рівень звуку понад 85 децибел, – каже Метт Фліс, інженер компанії Ford, який розробляє вихлопні системи. – З увімкненою функцією “Тихий пуск” інтенсивність звуку від нового Mustang GT знижується приблизно на 10 децибел до значно комфортніших 72 децибел».

З моменту, коли Mustang вперше з’явився в Європі на початку 2015 року, після більш ніж 50 років від свого створення, Ford продав майже 30 000 екземплярів цього автомобіля. Більш витончений, технологічно довершений та швидкіший, новий Ford Mustang для європейського ринку має атлетичний дизайн, сучасний двигун, модернізовану підвіску і розширені функції допомоги водієві.

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити