Теніс світового класу на ювілейному турнірі в Porsche Arena

14.04.2017

Всі новини > Новини Porsche

Штутгарт. Porsche Tennis Grand Prix відбудеться у сороковий раз. Знаменитий  Штутгартський турнір відзначає ювілей за участю кращих світових тенісистів. З 22 по 30 квітня на Porsche Arena виступатимуть 8 з 10 кращих світових гравців, на чолі з видатною Анжелікою Кербер. Марія Шарапова, переможниця турніру з 2012 по 2014 рік, також заявлена до участі. Крім призових коштів, кращий гравець також отримає Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet.

“40: LOVE” – девіз, під яким Porsche Tennis Grand Prix залучатиме зірок на ювілейний турнір у Штутгарті. Крім Кербер, яка виїхала з  Porsche Arena на призовому автомобілі у 2015 і 2016 роках, на корт вийдуть такі гравці із десятки кращих у світі:   Домініка Цибулкова (Словаччина), фіналістка WTA 2016 року, Гарбінє Мугуруса (Іспанія), переможець Відкритого чемпіонату Франції 2016 року, Сімона Халеп (Румунія), Медісон Кіз (США), Агнешка Радванська (Польща), фіналістка WTA 2015 року, Світлана Кузнєцова, переможниця Porsche Tennis Grand Prix і Відкритого чемпіонату Франції 2009 року і Кароліна Плішкова (Чехія), яка розпочала сезон 2017 року перемогою на турнірі у Брісбені і Досі. До них приєднаються чотири гравці, що входять до кращої світової двадцятки.

Кращі з кращих
“Ми раді знову представити нашим глядачам 40-й тенісний турнір Porsche Tennis Grand Prix з кращими світовими учасниками. Крім самих змагань на Porsche Arena, на глядачів і гравців також очікує міжнародне шоу, присвячене ювілею”, – заявив  директор турніру Маркус Гюнтхардт.
Однією з багатьох зіркових гостей на ювілейному турнірі в Porsche Arena буде Трейсі Остін. 15-річна дівчинка, американка з хвостиками і брекетами, стала улюбленицею публіки на першому Porsche Tennis Grand Prix у Фільдерштадте в 1978 році – і першою переможницею турніру. До 1981 року вона здобула чотири перемоги поспіль на турнірі, куди з року в рік із задоволенням поверталися її колеги по спорту. Гравці WTA Tour також назвали Porsche Tennis Grand Prix улюбленим турніром у світі у своїй категорії в 2016 році – вже у восьмий раз з 2007 року.

Німецька команда Porsche на Кубку Федерації
Для німецької команди Porsche кульмінацією тенісного тижня у Штутгарті стане двобій з українською командою на Кубку Федерації, який відбудеться на домашньому полі  22-23 квітня. На чолі з Анжелікою Кербер і під керівництвом національного тренера Барбари Ріттнер, на очах тисяч захоплених глядачів Porsche Arena команда відстоюватиме своє місце у  Світовій групі.

Фотоматеріали Porsche Tennis Grand Prix доступні на новинному порталі Porsche Newsroom (http://newsroom.porsche.de) і для акредитованих журналістів в базі даних Porsche для преси (https://presse.porsche.de).

закрити