Сьогодні сота річниця запуску виробництва революційного Ford Model TT – автомобіля, що започаткував стиль сучасних фургонів

27.07.2017

Всі новини > Новини Ford
КЕЛЬН, Німеччина, 27 липня 2017 року. Усі чули про Ford Model T – культовий автомобіль, що має історію світового успіху. А про Model TT? Незважаючи на те, що Model TT є менш відомим авто, він також вплинув на історію як попередник сучасного фургону та пікапу, зокрема й на сьогоденний Transit.

Сьогодні виповнюється 100 років від дня запуску виробництва Model TT. Саме Model TT був першим виготовленим на замовлення 1-тонним фургоном. Власники мали змогу перевстановлювати шасі з вантажною платформою для транспортування будь-якого вантажу – від поштових листів до каністр із пальним. Хоча запуск виробництва відбувся в США, багато автомобілів було вироблено в Європі (Манчестер, Великобританія).

Фургон Model TT був довшим, більш потужним за Model T і мав кабіну, що вміщувала водія та одного пасажира. Двигун запускався за допомогою пускової рукоятки, що розташовувалася попереду двигуна. Для більш плавної їзди покупці могли обирати сучасні наповнені повітрям задні шини замість коліс з литої гуми. Сьогодні Ford пропонує ряд комерційних автомобілів, які користуються найбільшим попитом у Європі: Transit, Transit Custom, Transit Connect, Transit Courier і пікап Ranger. *

«Це надзвичайно, що в деякій мірі сьогоденні фургони дуже відрізняються від Model TT, але вони якісно відпрацьовують своє завдання так, як і 100 років тому, забезпечуючи гнучкі засоби втримання бізнесу на ходу», – каже Ганс Шеп (Hans Schep), генеральний директор відділу комерційних автомобілів компанії Ford of Europe.

# # #

* Дані з реалізації за 2016 рік. Компанія Ford of Europe звітує про свої продажі на основних європейських ринках, де вона представлена національними дистриб’юторськими мережами. Це ринки таких країн: Австрія, Бельгія, Британія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

закрити