Shelby American розширюють присутність у Європі

19.06.2017

Всі новини > Новини Ford

ЛАС-ВЕГАС, 19 червня 2017 р. — Shelby American Inc. та Carroll Shelby Licensing підписали угоди з GU Auto Trade про дистрибуцію автомобілів, деталей і ліцензованих супутніх товарів у Європі в рамках стратегії глобального розширення. За умовами угоди поточний модельний ряд автомобілів Shelby та супутні товари надійдуть у продаж у всіх 14 дилерських центрах в 11 країнах регіону.

«Зростання попиту на бренд Shelby продовжується по всьому світу, — говорить Джо Конвей (Joe Conway), виконавчий співдиректор Carroll Shelby International і виконавчий директор Shelby American. — Угоди з GU Auto Trade допоможуть нам значно розширити мережу дистрибуції у Європі, де Shelby American вже має міцну репутацію виробника спортивних авто завдяки грандіозним досягненням в гонках, які проводяться в цьому регіоні. Ситуація виграшна як для Shelby American, так і для GU Auto Trade, а перш за все — для шанувальників Shelby у Європі».

GU Auto Trade продаватиме автомобілі Shelby через власну мережу дилерських центрів. Перший Shelby GTE потужністю 750 кінських сил, оснащений рядом вдосконалень для підвищення ефективності, продемонструють на Берлінській конференції дилерів цього місяця.

«Наші дилери спеціалізуються на американський спортивних автомобілях, їм прекрасно відомо, наскільки популярними і бажаними є автомобілі Shelby, — пояснює Лілі Гу (Lili Gu), президент GU Auto Trade. — Їхні лімітовані серії приваблюють як палких прихильників бренду, так і колекціонерів. Для європейців, які високо цінують перемоги спортивних автомобілів Shelby American на Чемпіонаті світу та в Ле-Мані, це просто неймовірний шанс отримати щось справді унікальне й особливе».

Дилерські центри GU Auto Trade працюють в Німеччині, Нідерландах, Франції, Бельгії, Люксембурзі, Швейцарії, Австрії, Польщі, Фінляндії, Сполучених Штатах Америки та Росії. Окрім автомобілів вони зможуть запропонувати запасні деталі для спортивних авто Shelby та ліцензовані супутні товари.

«Офіційні супутні товари Shelby надзвичайно популярні в усьому світі, — розповідає Ніл Каммінгс (Neil Cummings), виконавчий співдиректор Carroll Shelby International і виконавчий директор Carroll Shelby Licensing. — Від литих колекційних масштабних моделей до красивих піджаків і стильних сорочок — офіційні товари Shelby можна побачити в усіх куточка світу. А завдяки цій угоді ще більше шанувальників отримають доступ до бажаних товарів».

Аарон Шелбі (Aaron Shelby), онук засновника компанії Керролла Шелбі, член правління Carroll Shelby International, зустрінеться з дилерською групою 16 червня в Німеччині. Він виступить доповідачем під час конференції EAIVT в Берліні.

«Shelby American дотримується тієї ж стратегії, що й Ford Motor Company, яка вирішила вивести свій спортивний автомобіль світового класу Mustang на глобальний ринок, — пояснює Шелбі. — Ми з нетерпінням чекаємо на розширення нашої мережі дистрибуції у Європі завдяки цій угоді з GU Auto Trade. На Shelby чекає яскраве майбутнє».

За додатковою інформацією про Shelby American та модельний ряд автомобілів компанії перейдіть за посиланням www.Shelby.com.

Про Shelby American, Inc.
Компанія Shelby American, заснована легендарним Керроллом Шелбі, є дочірньою компанією, яка повністю належить Carroll Shelby International Inc (CSBI:PK). Вона займається виробництвом та продажем спортивних автомобілів і супутніх товарів. Компанія створює автомобілі, які є наступниками автентичного Cobra, зокрема моделі 427 S/C, 289 FIA, вуличного 289 і Daytona Coupe. Окрім того вона пропонує модифікації для автомобілів Ford Mustang 2005–2017 рр. випуску — Shelby GTE, 1000, Super Snake, Shelby Terlingua Racing Team і GTS. Також Shelby American випускає вантажівки Shelby Raptor, Shelby F-150 Super Snake і Shelby F-150. За додатковою інформацією перейдіть за посиланням www.Shelby.com.

Про Carroll Shelby Licensing
Виробник автомобілів і підприємець Керролл Шелбі є одним із найвідоміших та науспішніших людей із перспективним мисленням у сфері спортивних авто у світі. Він був одним із піонерів сучасних програм ліцензування в галузі автомобілебудування. Вже в 1960-х він почав патентувати власне ім’я та конструкторські рішення для різних продуктів. Він заснував Carroll Shelby Licensing Inc., яка є ексклюзивним власником торгових марок і прав промислової власності на деякі з найвідомішиих маслкарів і спортивних автомобілів. Також CSL володіє авторськими правами на фірмовий одяг, аксесуари та колекційні предмети Shelby. За додатковою інформацією про компанію або можливості ліцензування звертайтеся за телефоном (310) 914-1843, факсом (310) 538-8189, на пишіть нам на адресу Carroll Shelby Licensing, Inc., С. Фіґейра Стріт, 19021, Ґардена, CA 90248, або перейдіть за посиланням www.shelby.com.

закрити