«Розумні» вікна Ford допоможуть незрячим пасажирам побачити світ навколо

04.05.2018

Всі новини > Новини Ford

РИМ, 4 травня 2018 – Неймовірні пейзажі за вікном роблять будь-яку автомобільну подорож незабутньою, але пасажири з вадами зору позбавлені можливості насолоджуватися красою природи під час поїздки. Прототип «розумного» автомобільного вікна від Ford було розроблено для того, щоби змінити це: воно дозволяє сліпим і слабозрячим людям «побачити» пейзажі навколо них.

Технологія Feel The View, на якій базується прототип «розумного» вікна, фотографує місцевість за вікном автомобіля, перетворюючи отримані фото на висококонтрастні чорно-білі зображення. Після цього вони проектуються на скло автомобіля за допомогою спеціальних світлодіодів.

Коли пасажир торкається вікна, він відчуває вібрацію – кожен із 225 відтінків сірого кольору вібрує з різним ступенем інтенсивності. Такий тактильний контакт дозволяє пасажирам відтворювати в уяві навколишні пейзажі. Окрім цього, вбудований голосовий помічник, інтегрований у мультимедійну систему Ford, за допомогою алгоритмів штучного інтелекту супроводжує створення зображення на склі через аудіоопис пейзажу.

Технологію Feel The View було розроблено командою Ford в Італії сумісно з римським стартапом Aedo, який спеціалізується на пристроях для людей із вадами зору.

«Ми прагнемо покращити життя людей. Цей проект – фантастична можливість допомогти пасажирам із вадами зору насолоджуватися пейзажами навколо. Хоча сама технологія дуже прогресивна, її ідея проста – перетворити звичайну автомобільну поїздку на по-справжньому захопливу пригоду», – розповів Марко Алу Саффі (Marco Alù Saffi), директор із комунікацій та зв’язків із громадськістю італійського підрозділу Ford.

Подивиться, як працює технологія, можна за посиланням.

# # #

Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і технічне обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 54 тисячам робітників на підприємствах, що знаходяться в повній власності компанії, і приблизно 69 тисячам осіб, якщо враховувати спільні та неконсолідовані підприємства. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були завезені до Європи в 1903 році — у тому ж році була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити