Робот випробовує автомобільні крісла Ford на витривалість

07.11.2017

Всі новини > Новини Ford

КЕЛЬН, Німеччина, 7 листопада 2017 р. — За задумом інженерів робот рухається точно як людська п’ята точка і симулює рухи водіїв і пасажирів, які сідають і підводяться зі своїх автокрісел. Інженери використовували контактні накладки на крісла, щоб визначити модель «посадки». На основі цих даних вони випробовували матеріал автокрісел на знос та розриви, імітуючи найбільш стандартні рухи стегон по кріслу.

«Саме крісло створює перше відчуття комфорту та якості, коли ми сідаємо в авто, — каже Свенья Фройліх (Svenja Froehlich), спеціаліст із випробувань на витривалість у головному європейському підрозділі Ford, Кельн, Німеччина. — Раніше ми використовували пневматичні циліндри, які лише підіймалися і опускалися. Сьогодні, за допомогою робота ми можемо дуже точно відтворювати реальну поведінку людей».

Робот, якого було створено за розмірами людини середнього віку, впродовж трьох тижнів змоделював десять років використання автомобільного крісла, сівши й підвівшись з нього 25 000 разів. Відтепер всі нові автомобілі Ford у Європі будуть проходили це випробування.

Подивіться як працює робот можна за лінком

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити