Прямий ефір світової прем’єри нових моделей Porsche у Франкфурті

08.09.2017

Всі новини > Новини Porsche

Штутгарт.На 67-му Міжнародному автосалоні у Франкфурті, з 12 по 24 вересня 2017, Porsche святкуватиме подвійну прем’єру: виробник спортивних автомобілів зі Штутгарта презентує топ- версію третього покоління Cayenne та найпотужнішу версію модельної лінійки 911.

Слідом за вражаючою світовою прем’єрою моделей Cayenne з потужністю 340 к.с. та Cayenne S з потужністю 440 к.с. у Штутгарті-Цуффенгаузені наприкінці серпня, топ-версія модельної лінійки дебютує в рамках автосалону. З потужним двигуном, інноваційною системою шасі та активною аеродинамікою нова SUV-модель від Porsche SUV досягає динамічних характеристик спортивного автомобіля. Ще однією «родзинкою» автосалону у Франкфурті стане інший спортивний автомобіль: найпотужніший 911 всіх часів – Porsche GT2 RS зі 700 кінськими силами – буде вперше показано світовій спільноті.

Презентація новинок відбудеться під час прес-конференції Porsche у вівторок, 12 вересня, о 11:30 за центральноєвропейським часом (о 12:30 за київським часом) на Porsche стенді (A12) у павільйоні №3.

Пряма трансляція англійською та німецькою мовами буде доступна на новинному порталі Porsche Newsroom за посиланням https://newsroom.porsche.com/iaa2017

Фотоматеріали доступні на новинному порталі Porsche Newsroom (http://newsroom.porsche.de) і для акредитованих журналістів в базі даних Porsche для преси (https://presse.porsche.de).

закрити