Porsche Road Tour в Україні

23.05.2017

Всі новини > Новини Porsche

Київ. З 12 по 20 травня 2017 року шанувальники спортивних автомобілів Porsche мали унікальну можливість випробувати модельний ряд автомобілів Porsche в Україні. В рамках Porsche Road Tour учасникам було запропоновано для тест-драйву найновіші моделі, зокрема 718 Boxster S, 911 Carrera S у кузові купе, Panamera Turbo нової генерації, а також Macan у двох модифікаціях – Turbo з пакетом підвищеної потужності та S.

Тест-драйви проходили в найбільших містах країни під керівництвом професійного інструктора, учасника перегонів Porsche GT3 Cup, Юкки Хункаворі. У Львові, Одесі та Дніпрі тест-драйв модельного ряду проходив дорогами загального користування, в наближених до повсякденної експлуатації автомобілів умовах. У Києві захід відбувся на території аеропорту «Бориспіль», а саме терміналу F. Під час тест-драйву на керувальній смузі та пероні для літаків, на секціях «Слалом», «Слалом зі зміщенням» та «Launch Control», гості мали змогу на власному досвіді пересвідчитися в неперевершеній маневреності, керованості та потужності автомобілів Porsche.

Програма динамічних презентацій Porsche Road Tour створена для знайомства з філософією бренду Рorsche, через автомобілі під час тест-драйву. Концепція заходу надає існуючим та потенційним клієнтам бренду виключну можливість протестувати актуальний модельний ряд Porsche в одному місці, дізнатись про переваги та відчути динамічні характеристики автомобілів. Формат проведення та представлені автомобілі покликані надати клієнтам унікальний досвід взаємодії з брендом. Подібні заходи проводяться на 14 європейських ринках, а відтепер і в Україні.

Фотоматеріали Porsche Road Tour доступні за посиланням https://we.tl/qbQZsx6mc0

закрити