Polestar представляє свою першу модель Polestar 1 та відкриває наступний етап розвитку в якості нового бренду спортивних електромобілів

25.10.2017

Всі новини > Новини Volvo

Polestar, бренд спортивних автомобілів Volvo Car Group, повідомляє, що в майбутньому він буде існувати як самостійний бренд. Polestar підтвердив плани щодо випуску перших трьох моделей,  та наявність нових спеціально створених виробничих потужностей в Китаї, а також  заявив про клієнтоорієнтований підхід до просування продукції на ринку, який встановлює нову планку в індустрії спортивних автомобілів.

Водночас Polestar представив свою першу модель – 600-сильний Polestar 1, який має зійти з конвеєра в середині 2019 року. Власна технологічна база, а також підвищення ефективності виробництва в рамках співпраці з Volvo Car Group дозволяють Polestar пришвидшувати процеси проектування, розробки та виготовлення автомобілів – новачкам ринку на подібний цикл потрібно набагато більше часу.

«Polestar 1 зможе першим похизуватися новим логотипом на капоті, – говорить генеральний директор Polestar Томас Інгенлат. – Прекрасний гран туризмо, який має приголомшливі технології, – відмінний старт для нового бренду. Згідно з нашим баченням розвитку, всі майбутні автомобілі будуть оснащуватися повністю електричними силовими установками – Polestar повинен стати новим самостійним брендом спортивних електромобілів».

Представлений Polestar 1 задає тон усім майбутнім моделям бренду. Polestar 1 – це двохдверне купе гран туризмо з посадочною формулою 2+2 з гібридним силовим агрегатом Electric Performance Hybrid, яке по суті є електромобілем з підтримкою двигуна внутрішнього згоряння. На чистій електричній тязі автомобіль здатний проїхати до 150 км – більше, ніж будь-який з існуючих гібридів на ринку. При цьому завдяки потужності у 600 к.с. і крутним моментом 1000 Нм, Polestar 1 без зусиль з’являється в сегменті спортивних автомобілів.   Polestar 1 створений на основі масштабованої платформи Volvo (SPA), але приблизно 50% – це нові і спеціально створені інженерами Polestar елементи. Щоб посилити свої динамічні характеристики, Polestar 1 наділено безліччю нових технологій, які спрямовані на те, щоб зробити його по-справжньому драйверським автомобілем.

Polestar 1 – перший в світі автомобіль, який оснащений новітньою системою безперебійного управління електронною підвіскою (CESi). Кузов із карбону знижує вагу та покращує жорсткість кручення на 45%, а також знижує центр тяжіння автомобілів. Крім того, у Polestar 1 використовується подвійна електрична задня вісь, яка забезпечує розподіл крутного моменту. В результаті, на кожне колесо передається необхідне прискорення, завдяки чому зберігається максимальне зчеплення з дорогою і автомобіль прекрасно тримається в поворотах.

Polestar 1 буде виготовлятися у високотехнологічному Виробничому центрі Polestar в Ченду, Китай. Центр зводиться спеціально для цієї мети, будівництво має завершитися в середині 2018 року.   В майбутньому Polestar відмовиться від традиційної схеми володіння автомобілем. 100% автомобілів бренду замовлятимуться онлайн і  будуть пропонуватися за принципом двох або трирічної передплати. Відсутність депозиту, підписка за принципом «все включено» будуть доповнені послугами на кшталт доставки товарів в машину, а також можливістю змінювати автомобіль на інший в межах модельного ряду Volvo і Polestar, – все це передбачено щомісячною платою.   Підписка з фіксованим тарифом означає, що володіння Polestar буде максимально простим і зрозумілим. Технологія доступу в автомобіль через мобільний телефон (Phone-As-Key) дозволить передавати віртуальний ключ третім особам і відкривати доступ до цілого ряду консьєрж-послуг. Головна турбота водія з цього моменту – отримувати задоволення від керування.

Усі наступні моделі Polestar будуть оснащуватися повністю електричними силовими агрегатами. Виробництво Polestar 2 почнеться ближче до кінця 2019 року – для Volvo Car Group це буде перший електромобіль на акумуляторних джерелах живлення. Polestar 2 буде середньорозмірним автомобілем з обсягами виробництва значно вище, ніж у Polestar 1; його завдання – стати конкурентом Tesla Model 3. Завершить початкову лінійку автомобілів Polestar електричний кросовер Polestar 3, який стане максимально яскравим і технологічним втіленням сучасних динамічних електромобілів.

Обрати конфігурацію і замовити автомобіль можна буде онлайн через додаток або на сайті Polestar. При цьому Polestar визнає, що для покупців досі важливий безпосередній контакт з брендом, тому мережа центрів Polestar Space згодом з’явиться по всьому світу. Центри Polestar Space стануть самостійною структурою, яка не включена в існуючу систему шоурумів Volvo.   Прийом замовлень на Polestar 1 відкрито із 17 жовтня 2017 року.

Про компанію

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

закрити