Переможець чемпіонату світу з ралі (WRC) Ford Fiesta команди M-Sport, стане частиною ексклюзивної серії перегонових автомобілів LEGO® Speed Champions

16.02.2018

Всі новини > Новини Ford

КЕЛЬН, Німеччина, 15 лютого 2018 р. — Сьогодні Ford, LEGO Group і фахівці з ралі M-Sport презентували нову модель, яка приєднається до серії LEGO® Speed Champions і стане новим джерелом яскравих відчуттів від перегонів для дітей і дорослих у всій Європі. Нею стала переможна модель ралі-кара Ford Fiesta WRC від M-Sport.

Дизайнери LEGO повністю відтворили незабутній зовнішній вигляд авто M-Sport Ford Fiesta WRC, разом з ефектними колісними арками і передніми та задніми спойлерами.

Новий набір LEGO матиме два різні види колісних ковпаків та два варіанти кузова — один з поворотними фарами для їзди вночі, автентичне розфарбування і мініатюрну фігурку водія з шоломом і комплектом спецодягу для перегонів, яку можна посадити всередину через знімне переднє скло.

У зібраному виді модель Ford Fiesta M-Sport WRC з колекції LEGO Speed Champions, що складається з 203 деталей, має розмір 6 см завширшки та заввишки, та 13 см завдовжки.

«Автомобіль M-Sport Ford Fiesta WRC у 2017 році здобув дві перемоги на міжнародному змаганні з ралі та п’ять інших нагород з ралі. Кращого кандидата для створення наступної моделі серії LEGO Speed Champions годі й шукати, — каже Марк Рашбрук (Mark Rushbrook), міжнародний директор Ford з напрямку автоспорт. — Серія LEGO Speed Champions – це чудовий спосіб відзначити успіх автомобілів Ford в автоспорті.  Сподіваємося, що це надихатиме майбутні покоління автомобільних конструкторів, проектувальників і гонщиків ралі».

Ралі-кар M-Sport Ford Fiesta WRC минулого року здобув перемогу в міжнародних змагання з ралі, які організує FIA, в двох категоріях: серед водіїв та серед виробників. Першим пілотом був Себастьєн Ож’є, а другим Жюльєн Інграссіа, які цього року виступатимуть за команду M-Sport Ford World Rally Team разом із молодими й талановитими Елфіном Евансом і Даніелом Барріттом (другий пілот).

Ралійний автомобіль M-Sport Ford Fiesta WRC із 1,6-літровим бензиновим двигуном Ford EcoBoost було створено на базі нового Ford Fiesta, який надійшов у продаж в Європі минулого року. Новий 2018 рік розпочався для нього традиційною перемогою пілотів Ож’є та Інграссіа в січневому змаганні Ралі Монте-Карло.

Ford і LEGO також презентували своїм шанувальникам нового представника серії LEGO® Speed Champions — ним став Ford Mustang Fastback 1968 року. До набору зі 184 деталей входить зелений кузов із колесами золотого кольору, а також табличка з часом проходження кола, наліпки з малюнками, як на перегонових авто, знімне лобове скло і мініфігурка водія в традиційному костюмі гонщика.

Легендарний Ford GT40 і новий Ford GT, які стали переможцями 24-годинних перегонів у Ле-Мані в 1966 і 2016 рр., також входять до колекції LEGO Speed Champions.

Fastback 1968 року — можна буде замовити на сайті LEGO.com/shop з 1 березня 2018 р.

Дізнатися більше про авто Ford можна на www.ford.ua

Слідкуйте за нами на Facebook, Instagram, YouTube

# # #

Примітки редактора:

Команда M-Sport Ford World Rally Team

Раніше цьогоріч компанія Ford оголосила про збільшення у 2018 році технічної та фінансової підтримки команди M-Sport Ford World Rally Team на чолі з Малькомом Вілсоном, кавалером Ордену Британської імперії.

Починаючи з 1997 року компанії Ford та її протеже компанія M-Sport, яка завдяки Ford потрапила у світ ралійного спорту, залишаються постійними партнерами. Сьогодні майже 400 авто Ford Fiesta розробки M-Sport змагаються у ралі по всьому світу.

Новий Ford Fiesta

Яскраві версії нового Ford Fiesta вже можна придбати в Європі. Серед них: стильний Fiesta Titanium, Fiesta ST-Line, створений в дусі Ford Performance, та елітний Fiesta Vignale. Нові Fiesta ST і Fiesta Active надійдуть у продаж цього літа.

Серія LEGO Speed Champions

Завдяки LEGO Speed Champions діти мають змогу дати волю уяві та відчути себе справжніми гонщиками — вони складають і грають у перегони найвідомішими авто світу, із точно відтвореним дизайном і захопливими деталями.

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити