Орієнтир на дизайн і спортивність – нові моделі Porsche 718 GTS

19.10.2017

Всі новини > Новини Porsche

Штутгарт. Нові двомісні моделі 718 Boxster GTS та 718 Cayman GTS розширюють сімейство середньомоторних автомобілів Porsche. Нова впускна система з оптимізованим турбонагнітачем для 2,5-літрового чотирициліндрового двигуна дозволила збільшити потужність до 365 к.с. Силовий агрегат розвиває на 15 к.с. більше, ніж модель 718 S, та на 35 к.с. більше, ніж модель-попередник із атмосферним двигуном. Нові середньомоторні спортивні автомобілі пропонуються з механічною шестиступінчастою трансмісією; Porsche Doppelkupplung (PDK) доступна опційно. Низка допоміжних систем, серед яких Porsche Torque Vectoring (PTV) із механічним блокуванням заднього диференціала, пакет Sport Chrono та система Porsche Active Suspension Management (PASM) із заниженням кузова на 10 міліметрів, входять до базового оснащення моделей GTS.

Більше динаміки завдяки більшій потужності

Максимальний крутний момент 430 Нм, який досягається у діапазоні від 1900 до 5000 об/хв, забезпечує поліпшені показники розгону й еластичності. У поєднанні з PDK і пакетом Sport Chrono моделі GTS розганяються з місця до 100 км/год за 4,1 секунди. Максимальна швидкість становить 290 км/ч.

Типово для GTS: безліч елементів чорного кольору зовні та всередині

Моделі GTS відрізняються від інших представників модельного ряду 718 не лише технічними показниками, а й зовнішнім дизайном. Нове облицювання Sport Design у передній частині підкреслює спортивний характер автомобіля. Передні ліхтарі та біксенонові фари, як і належить моделям GTS, затемнені. У задній частині моделі відрізняються затемненими ліхтарями, чорними написами, чорною нижньою частиною бампера і розташованими по центру чорними вихлопними патрубками серійної спортивної випускної системи. Чорні написи GTS у нижній частині дверей та матові чорні 20-дюймові колісні диски довершують унікальний вигляд моделі.

Високоякісне оздоблення та додаток Porsche Track Precision App

Оздоблення салону несе помітний відбиток генів GTS. Секундомір з пакету Sport Chrono, який входить до базового оснащення, розташований по центру передньої панелі. Центральні частини спортивних сидінь водія та пасажира оздоблені алькантарою, як і в інших моделях Porsche GTS. Спортивні сидіння Plus з електрорегулюванням і написом GTS на підголівниках забезпечують поліпшену бічну підтримку та комфорт. Алькантара використана також для оздоблення численних елементів салону – наприклад, обода керма, центральної консолі та підлокітника. Додаток Porsche Track Precision App (PTPA) сподобається водіям зі спортивними амбіціями: він надає можливість фіксувати та здійснювати аналіз показників про рух на смартфоні.

Моделі 718 GTS доступні для замовлення в офіційній дилерській мережі Porsche в Україні.

Фотоматеріали доступні на новинному порталі Porsche Newsroom (http://newsroom.porsche.de) і для акредитованих журналістів в базі даних Porsche для преси (https://presse.porsche.de).

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість.

«Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua 

закрити