Новий Volvo ХС40 покладе край безладу в салонах компактних автомобілів

28.08.2017

Всі новини > Новини Volvo

Volvo Cars заявляє про перемогу над проблемою, з якою щодня стикаються мільйони водіїв компактних автомобілів по всьому світу: відсутністю відповідного і зручного простору для зберігання речей в салоні. Інноваційний підхід до розробки нового XC40 дозволить Volvo Cars зайняти позицію лідера в сегменті компактних преміальних кросоверів щодо організації функціонального внутрішнього простору і місць зберігання.

Довгоочікуваний XC40 доповнить існуючу лінійку позашляховиків Volvo Cars, в яку входять флагманський повнорозмірний XC90 і середньорозмірний XC60.

Один з етапів створення XC40 полягав у вивченні поведінки жителів міст по всьому світу: як вони використовують автомобіль в своєму повсякденному житті. Особливу увагу дослідницька група Volvo Cars приділяла питанням, як люди зберігають свої речі в салонах і що може зробити інтер’єр автомобілів більш зручним.

Виявилося, що абсолютно різні країни і міста дали напрочуд схожі результати. На основі отриманих даних дизайнери Volvo стали працювати над інтер’єром нового XC40.

«У процесі спілкування з людьми ми цікавилися, як і де вони зберігають речі, які беруть з собою в салон автомобіля кожен день. В результаті ми зрозуміли, що сучасні автомобілі часто не виправдовують очікувань водіїв. Телефони ковзають по консолі і дряпаються в нішах на приладовій дошці, пакети з їжею з ресторану на винос постійно загрожують перевернутися, а водії регулярно відволікаються від дороги, намагаючись дістати паливні та паркувальні картки зі своїх гаманців. Ми поставили перед собою мету раз і назавжди вирішити ці та багато інших проблем», – каже Луїза Атчеба (Louiza Atcheba), бренд-менеджер по моделям 40-й серії в Volvo Cars.

Для забезпечення більш зручного простору для зберігання в дверях нового XC40 дизайнери Volvo вибрали радикально новий підхід. В результаті переміщення динаміків з дверей і інтеграції в приладову панель першого в світі сабвуфера у відкритому акустичному оформленні (air-ventilated  sub-woofer) фахівцям Volvo вдалося заощадити досить місця для об’ємних кишень на дверях, в яких з легкістю розміститься ноутбук, планшет або кілька пляшок з водою.

«При проектуванні тунельної консолі ми думали не тільки про створення приємного дизайну, а й про те, щоб підстаканники могли використовуватися за своїм призначенням, а для монет, карт або проводів для зарядки було досить спеціально відведених відсіків. Ми подумали і про особливу зону для телефонів з можливістю бездротової зарядки і USB-портами», – зазначає Конні Еве Бломм (Conny Ewe Blommé), старший менеджер по дизайну Volvo Cars.

В бардачок був доданий гачок з відкидною кришкою, що дозволяє закріпити невеликі сумки з покупками або їжею на винос. Під передніми сидіннями з’явилося досить місця для зберігання, наприклад, міні-планшета або інших дрібних предметів.

В XC40 також є слоти для банківських і службових карт, які можна акуратно вставити в приладову панель і легко дістати, коли це необхідно (наприклад, при швидкому проїзді пункту оплати на платній дорозі). У тунельної консолі під підлокітником також є великий простір для зберігання речей, де з зручністю розміститься коробка для одноразових серветок. Завдяки спеціальному знімному відсіку для сміття підтримувати порядок в салоні автомобіля стало ще простіше.

«У багажник автомобіля інтегрована система організації простору: панелі підлоги багажника можуть складатися вгору та слугують перегородками між вашими сумками і валізами, дозволяючи використовувати весь доступний обсяг простору без демонтажу підлоги. При натисканні кнопки електронний механізм складе задні сидіння, утворюючи рівну поверхню», – пояснює Конні Еве Бломм.

Розподілювач простору в багажнику XC40 оснащений двома гачками для кріплення господарських сумок та іншого багажу, що у поєднанні з чотирма додатковими гачками перетворює завантаження багажника в просте і приємне завдання.

Крім цього, під панелями підлоги багажника розміщено потаємне відділення, яке замикається. «Багато що з того, що ми зробили в XC40, засноване на розумінні переваг наших клієнтів. З появою нового XC40 ми оголошуємо кінець епохи безладу в салоні автомобіля. Все продумано, все на відстані витягнутої руки, але при цьому не відволікає вас від дороги. Ми доклали зусиль, щоб позбавити вас від безладу в салоні для того, щоб ви могли зосередитися на головному», – робить висновок Луїза Атчеба.

закрити