Нова смілива концепція перегонів Volvo Ocean Race стане винятковим випробуванням в професійному вітрильному спорті

25.05.2017

Всі новини > Новини Volvo

Організатори регати Volvo Ocean Race представили ряд радикальних змін, які зроблять кругосвітні перегони з 44-річною історією найкрутішим випробуванням в професійному вітрильному спорті і підвищать їх привабливість для досвідчених яхтсменів, власників команд та їхніх спонсорів, партнерів, а також вболівальників та міст – учасників етапів.

Вже йдуть останні приготування до регати сезону 2017-2018 років, старт якої запланований на 22 жовтня. Тим часом в рамках заходу в Музеї Volvo в Гетеборзі організатори гонки представили свою сміливу концепцію розвитку проекту як мінімум протягом наступного десятиліття.

Основні моменти, представлені в рамках нової концепції:

«В цілому буде три корпуси, але не в тому вигляді, в якому ви могли б собі уявити», – повідомив генеральний директор Volvo Ocean Race Марк Тернер (Mark Turner), розкриваючи рішення про яхти One Design наступного покоління і посилаючись на труднощі вибору між однокорпусними і багатокорпусними конструкціями для переходів через океан, який так пристрасно обговорювався шанувальниками Volvo Ocean Race.

Було оголошено в тому числі і про інші ініціативи:

«У нас було багато суперечок про багатокорпусні та однокорпусні яхти. Насправді, остаточним рішенням стало використовувати обидва варіанти – в майбутньому в цілому буде три корпуси: один «літаючий» катамаран і гоночна яхта, яка перебудовується під інший розмір, – пояснив генеральний директор Volvo Ocean Race Марк Тернер. – Volvo Ocean Race завжди була складним випробуванням, а з цими змінами – в сукупності найбільш радикальними з початку гонки в 1973 році – ми переходимо на абсолютно новий рівень. Одержимість, яка призвела до того, що покоління яхтсменів ставлять все на те, щоб виграти цю регату, збережеться, але для взяття трофея буде потрібно ще більше майстерності та самовідданості, ніж будь-коли.

Як океанська регата ми залишаємося вірні своєму корінню, але тепер ми будемо випробовувати кращих яхтсменів світу і в прибережній зоні. У той же час проект включає в себе чимало додаткових елементів. Ми як і раніше є одним з небагатьох міжнародних професійних спортивних змагань світового класу з чудовим комерційним пакетом, який включає в себе неповторний B2B- продукт, а також багату історію і серйозні можливості для клієнтів, журналістів і співробітників. Нам також пощастило, що ми як і раніше отримуємо настільки сильну підтримку від наших власників через два десятиліття з моменту придбання регати. Ми розуміємо, що завдяки цьому її позиції будуть зміцнюватися і далі».

Volvo оголосила про угоду купити регату у колишніх власників Whitbread 20 років тому і з того часу стабільно забезпечує всебічну підтримку проекту.

«У той момент компанія Volvo заявила, що регата успішно поєднує в собі пригоди, спорт і високі технології, – нагадав Генрі Стенсон (Henry Sténson), віце-президент Volvo Group, відповідальний за питання комунікації та сталого розвитку. – Хоча за останні 20 років відбулося багато змін, по суті, нічого не змінилося. Ми особливо раді тому, що Volvo Ocean Race підтверджує свою прихильність до інновацій – того, що так важливо для нас в Volvo Group».

На додаток старший віце-президент з маркетингу, продажу та обслуговування клієнтів Volvo Cars Бйорн Анвалль (Björn Annwall) підкреслив значення регати для сталого розвитку компанії: «Volvo Car Group вже давно бере участь в проектах в сфері сталого розвитку, і ми раді бачити, що ця регата зміцнює свої позиції як спортивна подія, яка звучить в унісон з океанським середовищем і надихає людей. Світ є нашою гоночною трасою, і ми з хвилюванням спостерігаємо за майбутнім, яке виникає прямо зараз».

Ключові моменти, оголошені на заході в Гетеборзі:

Наступні перегони Volvo Ocean Race стартують в Аліканте 22 жовтня 2017 року, її учасники відвідають у цілому 12 міст на шести континентах. Команди змагатимуться більше 46 000 морських миль (83 000 км) і фінішують в Гаазі в кінці червня 2018 року.

закрити