Ювілейна партія Ford Kuga в комплектації Winner 25 за спеціальними цінами

  • 10 листопада Віннер в Україні відсвяткував своє 25-ти річчя.
  • Спеціальна комплектація Ford Kuga в ювілейній комплектації дарує ще більше комфорту та індивідуальності.

КИЇВ, Україна, 13 листопада 2017 р. — Один з лідерів автомобільного бізнесу України компанія «Віннер Імпортс Україна» відсвяткувала своє 25-тиріччя.

За 25-тирічну операційну діяльність компанії «Віннер Імпортс Україна» - офіційного імпортера авто Ford в Україні, майже 103 000 автомобілів марки Ford знайшли своїх щасливих власників в Україні.

«Беззаперечним флагманом у автомобільному портфолію Віннер в Україні є бренд Ford, з якого розпочався бізнес компанії Віннер в нашій державі. – каже бренд-директор Ford компанії «Віннер Імпортс Україна» Олексій Чайка. – З цієї нагоди ми разом з європейськими колегами створили ювілейний пакет кросовера Ford Kuga та пропонуємо нашим споживачам унікальну комплектацію, яка містить значну кількість корисних опцій, має зовнішню спортивну індивідуальність найголовніше - привабливу святкову ціну.»

Авто Ford Kuga у комплектації Winner 25  - це повний привід, дизельний 2,0 літровий двигун і автоматична шестиступенева коробка передач Powershift. Ззовні авто має спортивний вигляд за рахунок чорних елементів на білому кузові, що додає йому індивідуальності та виділяє цю модель серед інших моделей Ford Kuga. Всередині автомобіль відрізняється, наприклад, від комплектації Тренд додатковими опціями: зокрема, підігрівом лобового скла, підігрівом керма, підігрівом передніх сидінь, клімат-контролем тощо.

Дізнатися більше про Ford Kuga  в комплектації Winner 25 можна за лінком на сайті www.ford.ua

Святкуймо разом з «Віннер».

# # #

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua