Компанія Volvo Cars планує радикально скоротити рівень викидів CO2

Компанія Volvo Cars планує радикально скоротити рівень викидів CO2

Сьогодні шведський автовиробник Volvo Cars запускає план зі скорочення викидів вуглецю на 40% на кожен автомобіль у період 2018-2025 років. Це перший амбітний крок Volvo Cars на шляху до кліматично нейтрального виробництва до 2040 року.

Даний план містить конкретні дії, що відповідають засадам Паризької угоди 2015 року щодо зменшення викидів діоксиду вуглецю. Метою угоди є припинення зростання глобальної температури на рівні 1,5ºС  у порівнянні із показником, що був характерним для періоду до початку масового промислового виробництва.

Цілі, яких компанія планує досягти до 2040 року, виходять за рамки вирішення проблеми вихлопних газів шляхом лише електрифікації – сфери, в якій компанія знаходиться на перших позиціях. Зокрема, Volvo Cars  планує зменшувати викидів вуглецю, працюючи із власною виробничою інфраструктурою, логістичною системою, а також шляхом перероблення та повторного використання матеріалів.

Першим кроком Volvo Cars стане реалізація амбітних та невідкладних заходів, спрямованих на скорочення викидів CO2 на 40% на один автомобіль у 2018-2025 років. Наразі компанія спрямовує зусилля й на те, щоб її глобальна виробнича мережа була повністю кліматично нейтральною.

«Ми трансформуємо нашу компанію шляхом конкретних дій, не символічних обіцянок», – коментує президент та генеральний директор Volvo Car Group Хакан Самуельсон. – «Тому у Volvo Cars ми працюємо з тим, що можемо контролювати – а це і наша діяльність, і викиди CO2 від наших автомобілів. Також спрямовуємо дії на тих, на кого можемо вплинути: ми закликаємо наших постачальників та енергетичний сектор приєднатися до руху, метою якого є кліматично нейтральне майбутнє».

З метою скорочення викидів CO2 на 40% для кожного автомобіля до 2025 року, компанія розподілила необхідні дії між різними частинами виробництва. Попередньо оголошена ціль із досягнення 50 відсоткового показника глобальних продажів повністю електричних автомобілів до 2025 року дозволить на 50% скоротити викиди CO2 від автомобілів Volvo у період 2018-2025 років.

Короткострокові амбіції компанії включають скорочення викидів CO2 на 25%, пов’язаних із глобальною системою постачання, а також збільшення на 25% частки використання переробленого пластику у нових автомобілях та на 25% зниження викидів вуглецю, що утворюються в результаті діяльності компанії, включаючи виробництво та логістику.

Компанія Volvo Cars стала першим автовиробником, який вирішив поступово відмовлятись від автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння на користь повністю електричних автомобілів. З цього року кожен новий автомобіль Volvo буде електрифіковано.

Сьогодні ж компанія запускає свій перший повністю електричний автомобіль – XC40 Recharge. Починаючи з нього, Volvo Cars буде вказувати рівень викидів вуглецю в атмосферу на кожній новій моделі.

XC40 Recharge – перший автомобіль компанії Volvo Cars у новій лінійці Recharge. Назву «Recharge» отримають всі автомобілі Volvo з повністю електричною та plug-in гібридною силовою установкою. У планах компанії Volvo Cars – збільшення обсягів продажів за рахунок повністю електричних та гібридних автомобілів та заохочення водіїв максимально використовувати режим Pure у автомобілях із технологією plug-in гібридів.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах.

Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація – на сайті www.winner.ua