Volvo Car Group запрошує на онлайн-презентацію електричного кросовера XC40

Volvo Car Group запрошує на онлайн-презентацію електричного кросовера XC40

Volvo Cars запрошує вас взяти участь в онлайн-презентації першого повністю електричного автомобіля Volvo XC40. На заході 16 жовтня Volvo Cars також представить стратегічний напрямок сталого розвитку компанії у майбутньому.

Вдруге у цьому році компанія Volvo пропонує зосередитися на темі, що має велике значення. У продовження теми безпеки, у цьому сезоні акцент змістився на сталий розвиток.

Спікери

Хакан Самуельсон, Президент та генеральний директор Volvo Car Group.

Хенрік Грін, Директор з технологій

Бьорн Аннвалль, Голова регіону EMEA та глобальної комерційної діяльності

Мартіна Буххаузер, Керівник відділу закупівель

 

Дата та час: Середа, 16 жовтня, о 20:30 за київським часом.

Місце: слідкуйте за прес-конференцією онлайн за посиланням.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua