Відомий актор Медс Міккельсен знявся в новому короткометражному фільмі Le Fantôme для рекламної кампанії авто Ford Edge


  • Медс Міккельсен виконав головну роль у новій короткометражній драмі, створеній для рекламної кампанії нового преміального кросовера Ford Edge.
  • Міккельсен, який також знімався у фільмах «Доктор Стрендж» і кінострічці «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія», знімається разом з легендою фільмів жахів Барбарою Стіл в короткометражці Le Fantôme.
  • Зйомками фільму під керівництвом відомого англійського режисера Джейка Скотта займалася студія RSA Films.

КИЇВ, Україна, 8 листопада 2016 р. Ford Motor Company випустив нову короткометражну драму для реклами нового кросовера Ford Edge за участі відомого кіноактора Медса Міккельсена (Mads Mikkelsen), який також з’явився в новому фільмі «Доктор Стрендж» та майбутній кінострічці «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія».

Фільм Le Fantôme знятий для компанії Ford студією RSA Films, розповідає про те, як герой Міккельсена переслідує подружню пару, яка розпочинає нове життя за програмою захисту свідків, проте не полишає свій характерний і помітний Edge. Зйомки відбувалися в Хорватії. У фільмі також знялася Барбара Стіл (Barbara Steele), яка здобула популярність завдяки готичним фільмам жахів 60-х. Режисером виступив Джейк Скотт (Jake Scott), який також працював над фільмом «Ласкаво просимо до Райлі» і музичними кліпами для гуртів The Rolling Stones, Radiohead і R.E.M.

«Щоб правдиво представити новий Ford Edge — наш флагманський кросовер в Європі — короткометражний фільм Le Fantôme був створений за найвищими стандартами. Ми без сумнівів обрали Медса Міккельсена і Джейка Скотта, щоб забезпечити такі ж якісні і захоплюючі кінематографічні враження, які дає і саме авто», — пояснив Ролан де Ваард< (Roelant de Waard), віце-президент з маркетингу, продажів та сервісного обслуговування компанії Ford of Europe.

Le Fantôme, який можна переглянути тут https://youtu.be/MpdagNIV-Hs. «Я отримав неймовірне задоволення від участі в запуску нового Edge і радий стати частиною такої захоплюючої кампанії. Це прекрасний автомобіль, який заслуговує на прекрасний фільм. Сподіваюся, він вам сподобається», — відзначив Медс Міккельсен.

Новий кросовер Ford Edge уже в Україні та пропонує сміливий спортивний зовнішній вигляд і гармонійний інтер’єр з використанням високоякісних матеріалів та передовим дизайном.