В Україні представлено Porsche Panamera Sport Turismo

Київ. Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер автомобілів Porsche в Україні, представила Рanamera Sport Turismo – нову версію кузова лінійки Gran Turismo, яка привносить більше варіативності до сегменту розкішних седанів. Українська прем’єра відбулась 28 жовтня у Києві у мальовничому місці на березні Дніпра – ресторані River Lodge на території яхт-клубу Riviera Riverside.

Світова прем’єра новинки відбулась на 87-ому Женевському міжнародному автосалоні, а вже сьогодні Рanamera Sport Turismo доступна у салонах офіційних дилерів Porsche в Україні. Рanamera Sport Turismo – це збільшений простір для пасажирів задніх сидінь, занижена висота та збільшений об’єм багажного відділення, що полегшує завантаження, а також це нова концепція розташування сидінь 4+1. Нова чотирьохдверна версія являє собою ідеальне поєднання щоденної практичності та універсальності.

На українському ринку пропонуються п’ять версій Sport Turismo із бензиновими та плагінгібридними двигунами, які покривають спектр потужності від 330 к.с. до 680 к.с.: Panamera 4, Panamera 4S, Panamera 4 E-Hybrid, Panamera Turbo та Panamera Turbo S E-Hybrid. Нова версія створена на базі успішного спортивного седана та розцінюється як альтернатива іншим седанам преміум класу. «Panamera Sport Turismo – є втіленням виняткової динаміки, чудової універсальності та відмінного дизайну. Разом із Panamera Sport Turismo бренд Porsche створює абсолютно новий сегмент у класі розкішних седанів.» – говорить Андрій Ханін, бренд-директор Porsche в Україні.

Особливості

Як і спортивний седан Panamera, модель Sport Turismo вирізняється дуже динамічними пропорціями. При довжині 5 049 мм колісна база Sport Turismo становить 2 950 мм при відносно  коротких звисах кузова; ширина Sport Turismo – 1 937 мм. Sport Turismo представляє собою зразок абсолютно унікального дизайну задньої частини: над широкими «плечима» розташована подовжена лінія даху та вікон. Вперше у сегменті, дах переходить у адаптивний висувний спойлер – головну складову системи активної аеродинаміки Porsche (PAA).

Із точки зору технологій та дизайну у Sport Turismo реалізовані всі інновації, представлені у модельному ряді Panamera. Серед них – нова цифрова концепція індикації та управління Porsche Advanced Cockpit, новаторські системи допомоги водієві, такі як Porsche InnoDrive з адаптивним круїз-контролем, удосконалена система ходової частини із системою керування задніми колесами та електронною системою стабілізації кренів кузова Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC Sport) і потужні силові агрегати. Окрім того, всі автомобілі Panamera Sport Turismo оснащені системою постійного повного приводу з електронним багатодисковим зчепленням Porsche Traction Management (PTM) та восьмиступінчастою коробкою передач із подвійним зчепленням Porsche Doppelkupplung (PDK) у базовій комплектації. Всі версії, окрім Panamera 4, оснащені адаптивною трикамерною пневматичною підвіскою у базової комплектації.

Піднята лінія даху Sport Turismo полегшує посадку і висадку пасажирів задніх сидінь, а також дає їм більше простору над головою. Користування багажним відділенням стало більш зручним завдяки електроприводу кришки багажника у базовій комплектації, а також заниженій до 63 см висоті багажного відділення.

Старт продажів та вартість

Panamera Sport Turismo вже представлені в офіційних дилерських центрах Porsche в Україні та доступні під замовлення.  Вартість моделі починається від:

Panamera 4 Sport Turismo (V6, 330 к.с.) – 3 254 160 гривень;

Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo (V6 із електродвигуном, 462 к.с.) – 3 609 840 гривень;

Panamera 4S Sport Turismo (V6, 440 к.с.) – 3 909 360 гривень;

Panamera Turbo Sport Turismo (V8, 550 к.с.) – 5 678 400 гривень;

Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo (V8 із електродвигуном, 680 к.с.) – 6 658 080 гривень.