В Україні представлено Porsche Cayenne третього покоління

Київ. Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер автомобілів Porsche в Україні, представила третє покоління Porsche Cayenne. Нове покоління успішної моделі, обсяг продажів якої по всьому світу перевищив 760 000 автомобілів, а в Україні – 3 300 автомобілів, з моменту запуску у 2002 році, являє собою повністю нову розробку: привід і ходова частина, цифрова концепція інтуїтивно керування, дизайн задньої частини розроблені з чистого аркушу та покликані підняти спортивний характер авто та комфорт пасажирів на новий рівень.

Всеукраїнська презентація моделі пройшла 30 листопада у Києві, через три місяці після світової прем’єри в музеї Porsche у Штутгарті-Цуффенхаузен, водночас із запуском новинки на інших європейських ринках. Сьогодні дві версії з новими бензиновими шестициліндровими двигунами – Cayenne із 3-літровим турбодвигуном потужністю 340 к. с. та Cayenne S із 2,9-літровим двигуном із двома турбокомпресорами потужністю 440 к.с. – доступні в салонах офіційних дилерів Porsche в Україні. Топ-версія, Cayenne Turbo (550 к.с.) надійде до України на початку 2018 року.

Porsche Cayenne третього покоління – це поєднання типових для Porsche спортивних характеристик із чудовою повсякденною практичністю. Модель отримала нові потужні турбодвигуни, а розширення динамічних можливостей реалізовано завдяки новій восьмиступінчастій коробці передач Tiptronic S та інноваційним технологіям. Новий Cayenne поєднує три концепції шасі: для спортивного автомобіля, для позашляховика та автомобіля для тривалих подорожей. Для цього створено нову легку основу для шасі з передньою віссю з розділеними важелями та багатоважільною задньою підвіскою. Типовою рисою спортивного позашляховика є нові різнорозмірні шини для передніх і задніх коліс. Інноваційні розробки, такі як адаптивна пневмопідвіска з трьохкамерною технологією, система керування задніми колесами, а також система керування шасі Porsche 4D-Chassis Control, що аналізує рух по трьом параметрам та розраховує оптимальні налаштування, синхронізуючи роботу всіх систем шасі в режимі реального часу, сприяють поліпшенню динаміки та дозволяють поєднувати спортивний характер, універсальність та комфорт.

Цифрова концепція індикації та управління Porsche Advanced Cockpit із 12,3-дюймовим сенсорним екраном із технологією FullHD, системою Direct Touch Control із сенсорними кнопками для прямого доступу до основних функцій орієнтована на водія та підкреслює розкішний інтер’єр автомобіля. Функція Porsche Connect Plus надає доступ до онлайн-сервісів та мережі Інтернет, включаючи онлайн-навігацію.

Дизайн екстер’єру Cayenne перевтілено зі збереженням типових рис дизайну Porsche: стрімкі передні крила, довгий пологий рельєфний капот та збільшені трьохсегментні повітрозабірники підкреслюють спортивну постать. Головні світлодіодні фари опційно оснащуються матричною системою, яка гарантує впізнаваність Cayenne на дорозі. Дизайн задньої частини був повністю змінений: світлова полоса, яка простягається по всій ширині кузова, елегантно підкреслює стиль нового Cayenne; виразний, рельєфний логотип Porsche розміщено вздовж задніх ліхтарів з тривимірним дизайном.

Вартість  

Демонстраційні автомобілі третього покоління позашляховика вже представлено в офіційних дилерських центрах Porsche в Україні. Всі три версії Cayenne доступні під замовлення.

Вартість моделі починається від:

Cayenne (V6 турбо, 340 к.с.) – 2 541 565 гривень*;

Cayenne S (V6 із двома турбокомпресорами, 440 к.с.) – 3 144 105 гривень*;

Cayenne Turbo (V8 турбо, 550 к.с.) – 5 041 465 гривень*.

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

*Вартість розрахована для версій Cayenne у базовій комплектації без урахування опціонального обладнання по курсу на http://www.winner.ua/ на 04.12.2017 року.