Творці Porsche Taycan презентували дизайнерські рішення нового електрокара

Компанія Porsche презентувала прототип першого повністю електричного спорткара Porsche Taycan.

Стали відомі деталі про зовнішній вигляд автомобіля і дизайнерські рішення, розроблені для нової моделі. Віце-президент по дизайну Міхаель Мауер розповів про «гаражах для ніг» і вдосконалену аеродинаміку:

«Taycan абсолютно унікальний з точки зору своїх пропорцій. Зазвичай електрокари вищі, ніж звичайні автомобілі. Тому що важкі і великі батареї розташовані в підлозі транспортного засобу, а пасажири сидять над ними. Ми не були готові прийняти такий формат», – розповів віце-президент Porsche по дизайну Міхаель Мауер.

За його словами, не можна було просто розширити автомобіль. Особливе завдання полягало в тому, щоб розташувати пасажирів якомога нижче, як в гоночному автомобілі Формули 1. Вони вирішили це за допомогою так званих «гаражів для ніг», які забезпечують зручне положення сидячи, навіть в поєднанні зі спортивним розміром автомобіля.

За три місяці до офіційної прем'єри моделі, компанія вперше розповіла про новий концепт фар денного світла. Чотирьохточкові денні ходові вогні є унікальним елементом автомобіля.

Аеродинаміка та якість повітряного потоку особливо важливі для повністю електричних моделей, тому що вони сильно впливають на запас ходу. Це одна з причин, по якій в новому Porsche Taycan не буде традиційних фар. Замість цього дизайнери використовували джерело світла, розташоване в повітрозабірнику. Повітря надходить попереду збоку і знову виходить з-під колісної арки. Таким чином, повітряний потік на колесах більш спокійний, що забезпечує значні аеродинамічні переваги.

У Taycan також немає вихлопних труб, тому був зроблений акцент на аеродинаміці і на задньому дифузорі, який, в свою чергу, відображає ідентичність продукції чисто електричних транспортних засобів.

Максимальна швидкість Porsche Taycan становить понад 250 км/год. Він розганяється від 0 до 100 км/год за менш ніж 3,5 секунди, а швидкості 200 км/год досягає менше, ніж за 12 секунд. Демонстраційні поїздки Porsche Taycan відбудуться: при підйомі на пагорб під час Фестивалю швидкості в Гудвуді 4-7 липня 2019 і в фіналі Формули Е, який пройде 13-14 липня 2019 року в Нью-Йорку. А за кермом під час цих подій будуть знаходитися такі відомі пілоти, як Марк Веббер і Ніл Джані. Наразі демонстрація прототипу Porsche Taycan проходить в Шанхаї.

До того, як світова прем'єра Porsche Taycan відбудеться у вересні, цей автомобіль вже проїде приблизно шість мільйонів кілометрів, які стануть для нього випробуванням. Електричні автомобілі Porsche повинні проходити такі ж суворі тестування, як і спорткари з двигунами внутрішнього згоряння. На додаток до надзвичайно високої продуктивності електричний автомобіль також зручний в щоденному використанні в будь-яких кліматичних умовах.

Нагадаємо, понад 20 000 осіб у всьому світу вже зареєструвалися у списку потенційних покупців Porsche Taycan. Для реєстрації був потрібний первинний внесок в розмірі 2500 євро (в Європі).

Про компанію:
Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Неля Рудницька
Менеджер з маркетингових комунікацій
Тел.: +38(044) 585 63 00
nrudnytska@winner.ua
Анна Леськів
Зовнішня прес-служба
Тел.: +38(044) 337 40 80
leskiv@mainstream.ua