Світова прем’єра нових моделей Panamera та 911


Штутгарт. Компанія Porsche зустрічає весну з трьома вражаючими світовими прем’єрами. На 87-ому Женевському міжнародному автосалоні з 7 по 19 березня 2017 року виробник спорткарів представляє Sport Turismo – нову версію кузова сімейства Gran Turismo. Завдяки великим заднім дверям, заниженій кромці та збільшеному об’єму багажного відділення, а також новій концепції розташування сидінь 4+1 нова чотирьохдверна модель являє собою ідеальне поєднання щоденної практичності та універсальності. Ще однією «родзинкою» Женевського автосалону стане нова гідбридна модель Panamera Turbo S E-Hybrid з потужністю 680 кінських сил. Вперше модельний ряд Panamera очолює гібридна версія з можливістю підзарядки від електромережі. «Потужність як пристрасть» – це ключове послання третьої світової прем’єри, двомісного спорткару, який походить з автоспорту та створює нерозривний зв'язок між щоденним водінням і змаганнями на гоночній трасі.

На виставці також вперше з’являться моделі 911 GTS. Презентація новинок відбудеться під час прес-конференції Porsche 7 березня о 9:15 за центральноєвропейським часом (о 10:15 за київським часом) у виставковому центрі Palexpo, зал No1, стенд No1050.

Пряма трансляція німецькою та англійською мовою буде доступна онлайн на новинному порталі Porsche Newsroom https://.newsroom.porsche.com/geneva2017 та через супутник.
Код доступу - на сторінці https://porsche.gomexlive.com