Range Rover формує 85% британського експорту автомобілів преміум класу

  • Модельний ряд Range Rover поповнився абсолютно новим Range Rover Velar
  • Range Rover Velar буде виготовлятися лише у Великобританії
  • На модельний ряд Range Rover припадає 85% британського експорту автомобілів преміум класу

Новації Jaguar Land Rover продовжуються сьогодні з випуском Range Rover Velar, четвертої моделі в лінійці моделей Range Rover. Jaguar Land Rover підтверджує свою підтримку британській автомобільній промисловості, із твердженням, що новий Range Rover Velar буде виготовлятися виключно на флагманському заводі Соліхалл в місті Вест- Мідлендс.

Із виходом першого Range Rover у 1970 році, розпочався найбільший у Великобританії експорт преміальних автомобілів, який постійно зростає та розширюється модельним рядом, що сьогодні включає Range Rover, Range Rover Sport і Range Rover Evoque. Разом ці моделі формують 85% експорту автомобілів преміум класу, виготовлених у Великобританії та залучать 10 млрд. фунтів стерлінгів у економіку країни.

Д-р Ральф Шпет, генеральний директор Jaguar Land Rover, сказав: "Розширення нашого асортименту і створення розкішних Британських автомобілів у Великобританії є ознакою нашої впевненості у британському виробництві. Jaguar Land Rover провідний світовий виробник автомобілів преміум-класу, абсолютно відданий традиціям британського ринку та із серцем, душею і штаб-квартирою у Великобританії ".

Полегшена алюмінієва архітектура Jaguar Land Rover, новітні Британські бензинові і дизельні двигуни Ingenium із найнижчим в класі рівнем шкідливих викидів, новий Range Rover Velar посідає почесне місце в модельному ряді між Range Rover Evoque і Range Rover Sport.

Range Rover Velar третя модель за останні два роки, що буде вироблятися на потужностях заводу Соліхалл. Інвестиції в 1,5 млрд. фунтів стерлінгів у нове устаткування та технології заводу, стали результатом у випуск Jaguar XE та Jaguar F-РАСЕ – та на практиці показують, як гнучке інноваційне виробництво сприяє випуску нових моделей на ринок, притягує все більше клієнтів і створює висококваліфікованої робочі місця у Великобританії.

У виробництві всіх моделей Jaguar Land Rover на чотирьох заводах у Великобританії приймає безпосередню участь понад 40 000 працівників, а в створеному у результаті виробництва ланцюгу поставок ще 250 000 працівників. Протягом останніх шести років компанія вдвічі збільшила кількість найманих працівників, щоб задовільнити глобальний попит на свою продукцію. У 2016 році було продано 583 313 автомобілів Jaguar Land Rover – тобто більше ніж 1 автомобіль в хвилину, 44% з яких це моделі Range Rover, Range Rover Sport та Range Rover Evoque.

Range Rover Velar буде доступний на більше ніж 100 ринках по всьому світу та буде доступний для замовлення з літа 2017 року. Range Rover Velar буде експонуватися на виставці в Лондонському Музеї дизайну до 6 березня, та доступний для усіх шанувальників бренду, які хочуть першими побачити автомобіль на власні очі.

Автомобіль буде також формувати центральну частину нової виставки «45 років Range Rover, від Velar до Velar», яка відкриється на заводі Соліхалл 28 березня.