Продажі спортивних авто Ford у Європі зросли вдвічі, продажі по всьому світі в 2016 році незабаром перевищать 200 000 одиниць

  • Продажі спортивних автомобілів Ford Performance у Європі зросли на 98 % завдяки моделям Mustang, Focus RS, Focus ST і Fiesta ST, які привертають уваги молодих і заможних покупців по всьому світі.
  • Цьогоріч Ford планує продати більше 200 000 спорткарів по всьому світі, що приблизно вдвічі більше, ніж три роки тому.
  • Лінійка спортивних автомобілів Ford Performance, як і було обіцяно, до кінця 2020 року запропонує 12 цілком нових моделей по всьому світі, у тому числі Ford GT, який надійде в продаж наприкінці цього року. Новий п’ятидверний Fiesta ST вже в продажу в Європі.

КЕЛЬН, Німеччина, 3 жовтня 2016 р. – Продажі спортивних автомобілів Ford у Європі за 2016 рік на сьогодні майже подвоїлися. Близько 31 000 авто було продано в регіоні з початку року до серпня, що на 98 % більше, ніж у 2015 році.

Цьогоріч Ford планує продати більше 200 000 спортивних автомобілів по всьому світі, зокрема моделей Mustang, Focus RS, Focus ST і Fiesta ST – приблизно вдвічі більше, ніж три роки тому.

Молодші, заможніші покупці обирають Ford завдяки розширеній лінійці спортивних авто – переважно легкових – які дозволяють дістатися до місця призначення з додатковими гострими відчуттями.

«Ford і далі намагається залишатися лідером у сегменті спортивних авто. До кінця 2020 року, як і було обіцяно, Ford збирається випустити на трек 12 нових авто», — повідомив Дейв Перікек (Dave Pericak), головний директор Ford Performance.

Focus RS, нещодавно вперше був представлений по всьому світі, вже розпроданий у всіх регіонах, а кількість замовлень в Європі з моменту презентації моделі перевищує 8 800.

На сьогодні компанія Ford продала в Європі вже більше 38 000 автомобілів Fiesta ST, при цьому продажі з початку року до серпня зросли на 11 % у порівнянні з 2015 роком. Нова п’ятидверна версія Fiesta ST вперше доступна у Європі, а раніше цьогоріч компанія Ford презентувала нову модель Fiesta ST200 потужністю 200 к. с. – доступну тільки в тридверному варіанті кузова – з розгоном від 0 до 100 км/год за 6,7 секунди.

Продажі Focus ST зросли з початку року до серпня на 21 % у порівнянні з 2015 роком. Продажі Mustang, бестселера серед спортивних купе у світі в 2015 році, продовжують зростати в європейському та азіатсько-тихоокеанському регіонах після минулорічного дефіциту виробництва.

Замовлення покупців на Mustang у Європі перевищили 20 000 одиниць з моменту запуску авто наприкінці 2015 року. За результатами, опублікованими Німецьким федеральним управлінням автомобільного транспорту (КБА), Mustang повторив свій березневий успіх, перемігши в серпні всіх суперників і здобувши звання бестселера серед спорткарів у Німеччині.

У США попит на моделі Mustang GT 350 і 350R настільки великий, що на 2017 модельний рік вони вже всі продані.

У зв’язку зі зростанням попиту на спортивні автомобілі бренд Ford Performance розширює свій асортимент автівок. Цілком новий F-150 Raptor надійде в продаж у США в четвертому кварталі. Після чого вперше з’явиться в Китаї. Окрім того, більше 6 500 покупців замовили перші 500 авто Ford GT, які надійдуть у продаж наприкінці цього року.

Підрозділ Ford Performance нещодавно оголосив, що цілком новий Ford GT пропонуватиметься додаткові два роки, таким чином, вуглеволоконний суперкар буде сходити з конвеєра загалом чотири роки.