Продажі нових авто компанії Ford у січні зросли на 10 % завдяки значному попиту на позашляховики, комерційні та високоефективні авто

  • Обсяги та ринкова частка:

- 20 європейських ринків*: Компанія Ford продала 96 900 одиниць, що на 10 % перевищує показники січня 2015 р.Ринкова частка компанії Ford становить 7,9 %, що свідчить про зростання на 0,2 пункти.

- 50 європейських ринків**: Компанія Ford продала 105 200 одиниць, підвищивши свої показники на 9 % порівняно зі зростанням загальних показників віндустрії всього на 3 %, ринкова частка компанії Ford на 50 європейських ринках піднялася на 0,4 пункти до 7,6 %.

  • Комерційні авто: Зростання на 7 %; найкращі результати за січень з 2008 р.; ринкова частка становить 12,7 %.
  • Позашляховики: Продажі моделі EcoSport зросли на 50 %, продажі моделі Kuga — на 19 %. Нова модель Edge надійде в продаж у першій половині 2016 р.
  • Високоефективні авто: Продажі моделей Fiesta ST, Focus ST, Mustang зросли майже втричі.
  • Канали збуту: Продажі компанії Ford через ефективні канали збуту становили 81 % продажів пасажирських авто компанії, що на 11 пунктів вище середнього показника по промисловості.
  • Перспективи: Ford of Europe збирається випустити в 2016 р. сім нових та оновлених моделей автомобілів, у тому числі нові позашляховики Kuga й Edge, високодинамічний хетчбек Focus RS, новий силовий агрегат та технології для моделей Transit і Transit Custom,а також оновлений пікап Ranger.

КЕЛЬН, Німеччина, 19 лютого 2016 р. — Завдяки значному попиту на всі моделі автомобілів Ford, у тому числі позашляховики, комерційні та високоефективні авто, у січні загальний рівень продажів компанії та її ринкової частки в Європі продовжує зростати.

Загалом продажі транспортних засобів та пасажирських авто в січні показаликомпанії Ford найкращі результати для цього місяця з 2012 р., оскільки на 20 традиційних європейських ринках було продано 96 900 транспортних засобів. Це майже на 10 % більше, ніж у січні 2015 р., і майже на 3 пункти перевищує показники росту по промисловості. Ринкова частка компанії Ford зросла на 0,2 пункти до 7,9 %.

На всіх 50 європейських ринках компанія Ford продала загалом 105 200 автомобілів, що засвідчує зростання на 9 % порівняно з усього 3 % в загальному по промисловості, а ринкова частка при цьому зросла на 0,4 пункти до 7,6 %.

«Європейська автопромисловість почала активно розвиватися, і компанія Ford змогла перевершити темпи розвитку в основному завдяки попиту на позашляховики, комерційні авто та високоефективні авто», — повідомив Ролан де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент з маркетингу, продажів та сервісного обслуговування компанії Ford of Europe. «Важливо відзначити, що ми досягли успіху, здійснюючи продажі серед роздрібних покупців, тоді як інші гравці цієї галузі промисловості активно використовують самореєстрацію та здачу в оренду».

Продажі компанії Ford через ефективні канали збуту у січні значно зросли. Збут на роздрібному та оптовому ринках становив 81 % продажів автомобілів Ford у січні — на 3 пункти краще, ніж у тому ж місяці минулого року і на 11 пунктів краще, ніж у середньому по промисловості.

Комерційні авто:
Продажі комерційних авто компанії Ford показали хороші результати минулого місяця та зросли на 7 % завдяки зростанню попиту на нову та розширену лінійку Transit і пікапи Ranger. Це був найкращий січень для продажів комерційних авто Ford з 2008 р. Продажі моделей Transit Connect і Transit Transit 2-tonne були особливо високими та зросли на 28 % і 16 % відповідно. Наша частка на ринку комерційних авто становила 12,7 %.

Позашляховики:
У січні продажі позашляховиків Ford продовжують зростати, при цьому продажі компактного позашляховика EcoSport зросли на 50 %, а моделі Kuga середнього розміру — на 19 %. У зв’язку зі зростанням попиту на позашляховики та із запуском нового великого позашляховика Edge в першій половині 2016 р., компанія Ford очікує зростання продажів позашляховиків у 2016 р приблизно на 30 % порівняно з 2015 р. та першого у Європі подолання бар’єру в 200 000 проданих одиниць.

Висока ефективність:

Загальний обсяг продажів поточної серії високоефективних авто Ford, у тому числі моделей Fiesta ST, Focus ST, Focus ST із дизельним двигуном і Mustang зріс майже втричі порівняно з січнем минулого року. Із запуском нової моделі Focus RS компанія Ford очікує цього року рекордних продажів високоефективних авто у Європі. Загалом очікується, що в 2016 р. буде продано близько 40 000 високоефективних авто Ford, що на 50 % перевищує показники 2015 р., у якому продажі високоефективних авто зросли на 61 %.

Перспективи:
Після щорічного зростання ринкової частки за останні два роки та зростання продажів автомобілів на 10 % у 2015 р., компанія Ford у 2016 р. випустить у Європі сім нових та оновлених автомобілів, серед яких нові позашляховики Kuga й Edge, високоефективна модель Focus RS, новий силовий агрегат та технології для моделей Transit і Transit 2-tonne, а також оновлений пікап Ranger.