Новий сезон. Нові можливості. Потурбуйся про свій Ford!

Весна, а це значить, що кожен водій намагається приділити увагу технічному стану свого автомобіля після затяжної зими.

Саме з цією метою в дилерській мережі Ford в Україні стартувала весняна сервісна акція, скориставшись якою, Ви дійсно будете впевнені у належному стані вашого авто Ford.

З 1 квітня по 2018 року по 30 червня 2018 року діють спеціальні умови на технічне обслуговування кондиціонера та ходової частини вашого авто. Тільки зараз діагностика ходової та перевірка кондиціонера лише за 50% від регулярної вартості. А за результатом перевірки, у разі виявлення неполадок, отримайте додаткову знижку 15% на всі запчастини ходової групи, акумулятори, склоочисники та елементи кондиціювання.

Будь-яка пора року можу бути приємним і комфортним, якщо про це подбати заздалегідь. Завітайте до найближчого дилера Форд у вашому регіоні та продіагностуй авто.

Ми чекаємо на тебе!

Знайти свого найближчого дилера

Більше про Ford можна дізнатися на www.ford.ua

# # #

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua