ЛЕГЕНДАРНИЙ ЯН КАЛЛУМ ЗАЛИШАЄ ПОСАДУ ДИРЕКТОРА З ДИЗАЙНУ JAGUAR,ЙОГО МIСЦЕ ЗАЙМЕ ДЖУЛІАН ТОМСОН

ЛЕГЕНДАРНИЙ ЯН КАЛЛУМ ЗАЛИШАЄ ПОСАДУ ДИРЕКТОРА З ДИЗАЙНУ JAGUAR,

ЙОГО МIСЦЕ ЗАЙМЕ ДЖУЛІАН ТОМСОН

  • Ян Каллум залишає посаду директора з дизайну Jaguar після 20 років роботи в компанії.
  • Визнані дизайни салонів, спортивних автомобілів та позашляховиків трансформували модельний ряд автомобілів Jaguar.
  • Джуліан Томсон обійме посаду директора з дизайну з 1 липня 2019 року.
  • Ян продовжить співпрацю з Jaguar як консультант із дизайну.

7 червня 2019 року, Ковентрі: Jaguar сьогодні оголошує, що директор з дизайну Ян Каллум залишить посаду після 20 років керування відділом дизайну Jaguar. Джуліан Томсон, який наразі є директором із креативного дизайну, з 1 липня обійме посаду директора з дизайну.

Із часу приєднання до Jaguar у 1999 роцi Ян створив креативну дизайн-команду світового рівня, заснував дизайн-філософію та відновив лінійку продуктів за допомогою визнаних дизайнів. Серед них F-TYPE – перший двомісний спорткар Jaguar з моменту виходу культового E- TYPE – салони модифікацій XE, XF та XJ, а також перших позашляховиків F-PACE, E-PACE та найновішого повністю електричного I-PACE, який у квітні цього року отримав нагороди «Автомобіль 2019 року», «Найкращий автомобільний дизайн» і «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року».

Ян Каллум заявив: «У мене була неймовірна кар’єра у Jaguar. Одним із моїх найбільших досягнень стало створення XF, тому що він став початком нової ери, коли Jaguar перейшов від традиційного до сучасного дизайну – це був значний поворотний момент у нашій історії. Для мене створення Jaguar F-TYPE було мрією, яка здійснилася, а Jaguar I-PACE дав можливість створити щось неймовірно інноваційне, що дійсно змінило сприйняття Jaguar – і його успіх свідчить про те, чого бренд зумів досягти. Я прийняв посаду з місією повернути дизайн Jaguar до того рівня, на який він дійсно заслуговує. Це зайняло 20 років, але я вірю, що досягнув того, що планував. Беручи до уваги силу обох наших продуктів і дизайн команди, я відчуваю, що наразі для мене, як для особистості та професіонала час йти далі та втілювати інші дизайн-проекти. Проектувати автомобілі Jaguar було мрією мого життя і я щасливий, що зможу залишатися з компанією в якості консультанта. Я тісно працював із Джуліаном Томсоном 18 років – він неймовірно талановитий дизайнер та саме та людина, яка поведе Jaguar до нових обріїв».

Ян провів перші 12 років своєї кар’єри у Ford Design Studios, а пізніше став провідним дизайнером TWR Design, де він відповідав за Aston Martin DB7, Vanquish та DB9. Його визнано як одного із найбільш талановитих автомобільних дизайнерів, і у 2005 році Ян отримав звання Королівського дизайнера від Британської королівської спільноти мистецтв (RSA). У 2014 році він отримав Медаль Мінерви – найвищу відзнаку від Спільноти професійних дизайнерів, яка надається за життєві досягнення у дизайні.

Професор Ральф Шпет, генеральний директор Jaguar Land Rover, зазначив: «Неможливо переоцінити внесок, який Ян Каллум зробив у репутацію Jaguar як лідера індустрії з дизайну. Підхід Яна до проектування автомобілів завжди був інноваційним, хвилюючим та таким, що порушує правила. Він створив нову мову дизайну Jaguar, і його пристрасть до Jaguar повністю змінила лінійку продуктів за 20 років. Інноваційні, прекрасні, налаштовані на майбутнє та завжди вірні новаторським традиціям, та ті, що вже здобули визнання, автомобілі Jaguar є свідченням самовідданості Яна – його «руку» можна побачити у кожному з них. На мою думку, Jaguar F-TYPE, Jaguar F-PACE та Jaguar I-PACE, які отримали нагороду «Найкращий автомобільний дизайн» та змінили правила гри, можливо є його найбільшими досягненнями. Я впевнений, у майбутньому вони стануть взірцем. Особисто від мене і від імені всіх у Jaguar я б хотів подякувати Яну за все, що він зробив, і я щасливий, що він вирішив залишитися з брендом в якості консультанта з дизайну. Я би також хотів привітати Джуліана з новою посадою директора з дизайну. Тепер час Джуліана формувати команду та наступне покоління Jaguar. Я з нетерпінням очікую на майбутнє Jaguar, в якому бренд залишатиметься лідером дизайну разом із Джуліаном».

Як директор з креативного дизайну, Джуліан Томсон відповідав за започаткування майбутніх стратегічних напрямків дизайну бренду. З часу приєднання до Jaguar у 2000 році, він керував розробкою дизайн-концептів для всієї лінійки продуктів. Джуліан розпочав кар’єру у Ford (м. Дантон, Англія), а пізніше перейшов у Lotus, де він став головним дизайнером, а пізніше головним дизайнером екстер’єру у центрі дизайн-концептів групи Volkswagen.

Джуліан Томсон заявив: «Для мене честь прийняти посаду директора з дизайну Jaguar. Це буде великою привілею, керувати такою талановитою командою та продовжувати наш успіх. Автомобільний дизайн завжди розвивався швидко, але наразі це відбувається ще швидше, ніж будь коли. Я радий бути тим, хто гарантує компанії Jaguar лідерство у дизайні та спроектує автомобілі майбутнього».

 

Про компанію:

«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua