Концепт-кар Porsche покажуть у мультфільмі «Playmobil: The Movie»

28 січня 2020 року в Києві, Львові, Харкові та Дніпрі офіційний імпортер бренду Porsche, ТОВ «Віннер Імпортс Україна», та провідний кінодистриб'ютор MMD UA проведуть допрем’єрний показ анімаційного фільму «Playmobil: The Movie». До перегляду та неформального спілкування вже запрошено понад 1000 гостей з дітьми.

 

На новий пригодницький мультфільм, офіційний прокат якого в Україні стартує 30 січня, юні глядачі очікують вже давно. Ідею сюжету та назви стрічки взято від серії конструкторів Playmobil, яка вже 45 років викликає дитячий захват у всьому світі. Це перший кінопроект Porsche та Playmobil, які спільно розробляють ігрові набори та співпрацюють з 2014 року.

 

«Porsche був першим ліцензованим продуктом Playmobil. Відтоді ми щороку випускаємо ретельно розроблений новий набір, і кожен із захопленням сприймають діти, підлітки та їхні батьки», - каже К'єлл Грюнер, керівник відділу маркетингу Porsche AG. «Ця успішна співпраця тепер увінчається мультфільмом». З відповідним набором ігор компанії також представлять перший Porsche з дистанційним керуванням від Playmobil.

 

Сюжет зосереджено навколо пригод секретного агента Рекса Дашера, який під час виконання своєї місії подорожує на концепт-карі Porsche – Mission E. Саме він став прототипом реального електрокару Porsche Taycan – першого електричного спортивного автомобілю Porsche, який підносить на новий рівень технології ери електрифікації. Глядачі зможуть отримати неповторні враження від інноваційних функцій електромобіля. Навіть з екрану видно новий концепт електрокару: відсутність традиційних фар, проекційний дисплей, сенсорний екран та оригінальні елементи дизайну реального Porsche Taуcan. Автомобіль стає справжнім персонажем мультфільму на рівні з іншими героями.

  

Анімацію озвучили українські зірки: співачка Лілу та Дзідзьо. За словами самого Дзідзьо, він та його персонаж схожі між собою. Глядачі точно впізнають органічний образ Дзідзьо у його герої Дейлі.

 

Разом герої мультфільму протистоять антигероям, вчаться долати перешкоди та бути безстрашними. Вони доводять:  якщо вірити в себе та триматися разом – неможливого не існує.

 

Перший електричний Porsche Taycan буде представлено у офіційній дилерській мережі Porsche в Україні у березні 2020 року.

 

Про компанію:

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним з лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування і клієнтський досвід світового рівня у більш ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає і розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений служити прикладом чесного, прозорого та соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

 

Фахівець зі зв’язків із громадськістю преміум брендів

Ярина Бусол

Тел.: +38 (044) 585 63 00

ybusol@winner.ua

 

Менеджер з маркетингових комунікацій

Неля Рудницька

Тел.: +38 (044) 585 63 00

nrudnytska@winner.ua