Компанія Ford Motor оголошує підписання партнерської угоди з елітною велокомандою Team Sky, за умовами якої стане її ексклюзивним постачальником легкових авто та фургонів

Сьогодні компанія Ford оголосила про підписання нового багаторічного партнерського договору з елітною велокомандою Team Sky, за умовами якої є її постачальником легкових авто та фургонів.

Команда Team Sky, яка під керівництвом Кріса Фрума (Chris Froome) та сера Бредлі Віґґінза (Sir Bradley Wiggins) за останні чотири роки тричі перемагала у легендарних велоперегонах Тур де Франс, користуватиметься найновішими автомобілями компанії Ford, які допоможуть їм у виконанні їхньої гоночної та негоночної програми, яка розпочнеться у 2016 р. Вона охоплює три щорічних змагання Гранд Тур — Тур де Франс, Джиро д'Італія та Вуельта Іспанії.

«Наше партнерство з командою Team Sky дає нам фантастичну можливість долучитися до цього динамічного виду спорту, а також встановити зв'язки з новою аудиторією відданих фанатів велоспорту», — розповів Ролан де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент з маркетингу, продажів та сервісного обслуговування компанії Ford of Europe. «Це партнерство дозволить нам продемонструвати найновішу продукцію компанії Ford у самому центрі подій як завзятим фанатам велоспорту, котрі збираються на узбіччях цих неймовірних шосейних перегонів, так і для тих, хто спостерігає за ними по всьому світові».

За умовами партнерського договору команда Team Sky отримує доступ до ряду авто компанії Ford, які забезпечать особливу підтримку у всіх ключових сферах гоночної та позагоночної програми Team Sky.

Найпомітнішими авто в пелотоні будуть пофарбовані в командні кольори Team Sky — чорний та блакитний автофургони Ford Mondeo, призначені для директорів спортивної команди та механіків. До них приєднається ряд інших авто Ford, оснащених вбудованими технологіями для роботи на будь-яких перегонах та у будь-якому середовищі.

Всі позашляховики Kuga та спортивні авто S-MAX, як і два автофургони Mondeo, обладнуватимуться інтелектуальною системою повного приводу Intelligent All-Wheel Drive, розробленою компанією Ford, яка допоможе здолати бельгійську бруківку чи альпійські спуски. Ця технологія вимірює зчеплення коліс авто з поверхнею дороги та може регулювати передачу крутного моменту між передніми та задніми колесами менш ніж за 20 мілісекунд.

«Компанія Ford — ідеальний партнер для команди Team Sky, оскільки вона поділяє наші основоположні цінності, які полягають у поєднання технології та інновацій для задоволення особливих і часто мінливих вимог, яких необхідно дотримуватися у будь-якому високопродуктивному середовищі», — заявив сер Девід Брейлсфорд (Sir David Brailsford), генеральний менеджер команди Team Sky. «З початком нашої програми перегонів різноманітність автомобілів компанії Ford зіграє важливу роль для команди Team Sky, забезпечуючи підходяще авто для будь-якого середовища. А ми тим часом прагнутимемо до ще більшого успіху та більшої кількості перемог у 2016 р. та у майбутньому».

Партнерство між компанією Ford та командою Team Sky стартує наприкінці січня під час перших перегонів Європейського сезону — Майорка Челлендж, які розпочнуться у четвер, 28 січня.