Компанії Volvo Cars та Uber представляють безпілотний серійний автомобіль

Компанії Volvo Cars та Uber представляють безпілотний серійний автомобіль

Volvo Cars and Uber present production vehicle ready for self-driving

Сьогодні компанія Volvo Cars, лідер із автомобільної безпеки, та компанія Uber, новатор в індустрії пасажирських перевезень, представляють спільну розробку – безпілотний серійний автомобіль, який стане наступним кроком у стратегічному партнерстві двох компаній.

У 2016 році компанії Uber та Volvo Cars уклали спільну угоду про проектування та розробили декілька прототипів, намагаючись разом прискорити розвиток безпілотних автомобілів. Представлений сьогодні позашляховик Volvo XC90 – перший серійний автомобіль, який не потребує водія із системою автоматичного керування Uber.

У позашляховику Volvo XC90 налаштування безпеки встановлюються за допомогою ключа. Це дозволяє компанії Uber з легкістю встановити систему автоматичного керування. Тому у майбутньому може стати доступною окрема послуга Uber із сумісним використанням безпілотних автомобілів пасажирами.

До найважливіших функцій безпілотного серійного автомобіля компанії Volvo Cars входять резервні системи керування та гальмування, а також резервне джерело енергії для акумулятора. Якщо будь-яка з основних систем не спрацює, резервні системи відразу відреагують та зупинять автомобіль.

Окрім резервних систем Volvo, в автомобіль вбудований ряд сенсорів, що гарантують безпечне функціонування системи автоматичного керування Uber та благополучне переміщення містом.

Система автоматичного керування Uber у поєднанні з автомобільною платформою Volvo у майбутньому зможе забезпечити надійне та безпечне переміщення пасажирів, що не потребуватиме спеціально навченого працівника компанії Uber, який повинен керувати автомобілем та контролювати його переміщення у зонах, призначених та придатних для безпілотних автомобілів.

Представлений сьогодні автономний безпілотний серійний автомобіль, виготовлений в рамках комерційної угоди, укладеної між компаніями Volvo Cars і Uber у 2016 році, стане першим серед десятків тисяч автомобілів, які будуть використовуватись компанією Uber у найближчі роки як база для встановлення систем автоматичного керування.

«Ми віримо, що безпілотні технології дозволять нам удосконалити безпеку під час руху, оскільки вона є ключовою вимогою для нашої компанії», – заявив президент та генеральний директор Volvo Cars Хокан Самуельссон. – «Ми очікуємо, що до 2025 року третина автомобілів, які ми продаємо, буде повністю безпілотна. Угода з компанією Uber лише підкреслює наше прагнення бути тим постачальником, якого обиратимуть провідні світові компанії та лідери індустрії пасажирських перевезень».

«Тісне співробітництво з такими компаніями, як Volvo, – ключова умова створення парку автомобілів, до якого входитиме потрібна кількість безпечних безпілотних автомобілів», – сказав керівник групи розробки передових технологій Uber Ерік Мейгофер. – «Репутація Volvo вже давно збудована на засадах безпеки, що лежить в основі й нової серійної безпілотної автомобільної бази. У поєднанні з нашою технологією автоматичного керування, цей автомобіль стане ключовим інгредієнтом в асортименті безпілотних продуктів Uber».

Компанія Volvo Cars планує використовувати схожий концепт безпілотної автомобільної бази для створення майбутніх безпілотних автомобілів на початку 2020 років. Ці технології, які будуть використані у наступному поколінні моделей Volvo на базі архітектури SPA2, включатимуть додаткові функції. Вони дозволятимуть безпілотному автомобілю переміщатися без нагляду у чітко відведених для цього зонах, таких як шосе та кільцеві дороги.

Компанія Volvo Cars вірить, що автомобілі з системою автономного керування можуть потенційно зробити рух безпечним для всього суспільства тоді, коли всі автомобілі будуть безпілотні. Але поки це не так, дана технологія робить досвід керування легшим – водію більше не потрібно виконувати такі рутинні завдання, як гальмування та старт із місця у заторах.
***

Volvo Car Group у 2018 році
Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.href="http://www.winner.ua">www.winner.ua.

Про компанію Volvo Car Group
Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).href="http://www.winner.ua">www.winner.ua.

«Віннер Груп Україна»
Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.uahref="http://www.winner.ua">www.winner.ua.