Кінець дорогам із червоним світлом світлофора? Компанія Ford випробовує технологію, яка допоможе водіям «їхати зеленою хвилею»

  • Постійні зупинки на світлофорах на ділянках доріг із неінтенсивним рухом може стати минулим за допомогою технології, яка наразі проходить випробування на автомобілях марки Ford
  • Водії обирають рекомендовану швидкість, щоб збільшити шанси на зелене світло на світлофорі, на основі інформації про часовий інтервал, отриманої зі спеціальних пристроїв, встановлених уздовж доріг. Водії Великобританії, які щоденно використовують авто, проводять два дні на рік, очікуючи на червоному світлі світлофора
  • На автомобілях марки Ford також випробують технологію, яка попереджає про різке гальмування машини, яка знаходиться попереду, але за межами видимості, щоб продемонструвати переваги автомобілів з мережевим підключенням у рамках найбільшого у Великій Британії випробування автомобілів з автоматичним керуванням та мережевим підключенням

КЕЛЬН, Німеччина, 05 грудня 2016 року – уявіть, що ви зможете завезти дітей до школи, доїхати на роботу чи їздити по місту за покупками, жодного разу не зупиняючись на світлофорі.

Наразі технологія випробовується на машинах марки Ford для того, щоб зробити «подорожі зеленою смугою» реальністю. Система вибору оптимальної швидкості використовує інформацію про часовий інтервал зі спеціальних придорожніх пристроїв для відображення найкращої швидкості руху, щоб спіймати зелене світло світлофора.

Компанія Ford випробовує технологію, оскільки вона допомагає продемонструвати переваги автомобілів із мережевим підключенням для UK Autodrive – найбільшого національного випробування автомобілів із автоматичним керуванням та мережевим підключенням. 20-мільйонний проект із 16-ма учасниками та з частковим державним фінансуванням має на меті розробку і випробовування технології автомобіль- автомобіль і автомобіль-інфраструктура, які можуть зробити водіння менш напруженим та затратним за часом, а також зменшити витрати палива.

Крістіан Ресс (Christian Ress), керівник організації досліджень та перспективного проектування компанії Ford з розробки технологій для допомоги водіям стверджує: «Немає нічого гіршого, ніж зупинятися на кожному світлофорі на шляху додому після довгого робочого дня, а також зупиняти та знову рушати з місця на кожному перехресті». «Дозволити водіям їхати зеленою хвилею» також означає плавну, безперервну подорож, яка допомагає покращити транспортний потік і забезпечити значне скорочення викидів діоксиду вуглецю і витрат палива».

Тільки у Великобританії водії, які щоденно використовують авто, проводять два дні на рік, чекаючи на червоному світлі, і такі технології вже сьогодні дозволяють велосипедистам Копенгагена і Амстердама уникати червоного світла. * Якщо водій бачить, що уникнути червоного світла не вдасться, система відображає час до включення зеленого світла.

На автомобілях моделі Mondeo Hybrid від компанії Ford також випробовують аварійні електронні стоп- сигнали, які попереджають про те, що автомобіль попереду раптово загальмував, навіть якщо інцидент відбувся за межами видимості, на відстані до 500 метрів.

Технології, які будуть випробовуватися наступного року, попереджатимуть водіїв про те, що інший транспортний засіб заблокував перехрестя попереду, про наближення машини швидкої допомоги, поліцейської або пожежної машини, а також про прибуття на перехрестя без дорожніх знаків та світлофорів.

Випробування будуть проводитися на дорогах загального користування та замкнутих колах у містах Мільтон Кейнс та Ковентрі протягом наступних двох років.

* http://www.confused.com/press/releases/2016/brits-spend-more-than-two-days-a-year-at-red-lights