Jaguar Land Rover Дніпро

12 Грудня 2018 року, відбулось відкриття нового концептуального дилерського центру у Дніпрі. Це виняткова подія для брендів Jaguar Land Rover в Україні, для Дніпровського регіону та дилера Аеліта Преміум. Урочисте відкриття відвідало понад 300 гостей, ведучим виступив Юрій Горбунов, а виняткову атмосферу заходу створив музичний гурт «30.02».

 

Новий дилерський центр представить модельний ряд автомобілів Jaguar Land Rover у форматі 5+5, та представить останню новинку бренду Jaguar I-PACE. Новий дилерський центр надає винятковий клієнтський досвід шанувальникам бренду та відкриє нові можливості для створення унікального автомобіля для клієнта завдяки інтерактивній студії персоналізації. Cервіс забезпечить інноваційною зоною прийомки авто, зоною drive-in, найновішим обладнання для обслуговування автомобіля, а також висококваліфікованим персоналом.

 

Jaguar Land Rover Дніпро, четвертий дилерський центр збудований у відповідності до глобальної концепції ARCH CI в Україні.

Jaguar Land Rover Дніпро знаходиться за адресою (52070, Дніпропетровська область, Дніпровський район, територія Новоолександрівської сільської ради, комплекс будівель і споруд № 4-я (автокомплекс).