Ford Performance продовжує випуск найновішого суперкара Ford GT ще на два роки

  • Підрозділ Ford Performance пропонуватиме виробництво найновішого Ford GT ще протягом двох років, у результаті чого суперкар з вуглецевого волокна буде випускатися загалом чотири роки.
  • Потенційним покупцям, які вже подали заявки на покупку Ford GT потрібно буде лише оновити свій запит на початку 2018 року, коли Ford почне повторний збір заявок.
  • Рішення підрозділу Ford Performance про додаткове виробництво було прийнято з метою участі Ford GT у перегонах серії чемпіонатів IMSA і WorldEnduranceChampionship (WEC) протягом цих чотирьох років.

ПЕББЛ-БІЧ, Каліфорнія, 29 серпня 2016 року – на радість кандидатам і шанувальникам Ford GT підрозділ Ford Performance продовжує виробництво найновішого суперкара з вуглецевого волокна ще на два роки. Компанія оголосила про це одразу ж після розсилання листів потенційним покупцям про статус їхньої заявки на покупку автомобіля.

Нещодавнє рішення підрозділу Ford Performance про додаткове виробництво було прийнято з метою участі Ford GT у перегонах серії чемпіонатів IMSA і WorldEnduranceChampionship (WEC), що відбудуться протягом цих чотирьох років.

«Поки ми не можемо випустити достатньо автомобілів Ford GT для всіх, хто подав заявку, але ми будемо випускати додаткові автомобілі, щоб задовольнити більше найвідданіших клієнтів Ford, – розповівДейвПеріцак (DavePericak), генеральний директор підрозділу Ford Performance. – Ми хочемо, щоб Ford GT залишався ексклюзивним, але в той же час ми розуміємо, наскільки важливі для нашого бренду клієнти».

Протягом третього року виробництва будуть випущені автомобілі для тих, хто потрапив у список очікування. Для заявників, яким спочатку було відмовлено, та для тих, хто не встиг подати заявку на першу партію, автомобілі будуть виготовлятися протягом четвертого року виробництва. Подачу заявок на виробництво автомобілів протягом четвертого року буде відкрито на початку 2018 року. Тим, хто вже подав заявку на придбання автомобіля потрібно буде лише оновити свій запит.

«Перегони у Ford GT у крові, – додав Радж Наїр (RajNair), віце-президент з розробки продуктів і головний технічний директор групи Ford. – Звичайний і перегоновий автомобілі будуть йти пліч-о-пліч протягом наступних чотирьох років, забезпечуючи широкі можливості для тестування і підтверджуючи ефективність інновацій як на трасі, так і поза нею».