Focus RS отримав нову версію потужністю 375 к.с.

  • Версія нового Focus RS, розроблена Ford Performance та ательє Mountune, має потужність 375 к.с. і крутний момент 510 Н·м*.
  • Нова потужніша версія Focus RS буде розганятись від 0 до 100 км/год за 4,5 секунди, що швидше деяких премільних конкурентів.
  • Модифікації деталей та програмного забезпечення, розроблені Ford Performance спільно з ательє Mountune, будуть доступні європейським покупцям нового Focus RS у дилерських центрах, які співпрацюють із Mountune, і будуть мати гарантійне покриття Ford.
  • Європейські клієнти подали понад 8 200 заявок на цю модель, що здобула нагороди від Top Gear і Autocar у Великій Британії, а також міжнародну нагороду в області автомобільної динаміки.

КЕЛЬН, Німеччина, 18 серпня 2016 р. – Європейським покупцям нового хетчбека Ford Focus RS, який здобув нагороди та встиг завоювати визнання, тепер доступна ще потужніша версія моделі. Це стало можливим завдяки модифікаціям, розробленим Ford Performance та Mountune.

Модифікації, розроблені Ford Performance у партнерстві з ательє Mountune, що спеціалізується на модифікаціях спортивних і дорожніх версій автомобілів, дозволяють збільшити максимальну потужність 2,3-літрового двигуна EcoBoost на 25 к.с. – до 375 к.с., – а також підвищити максимальний крутний момент на 40 Н·м – до 510 Н·м – завдяки застосуванню функцію overboost.*Ці модифікації забезпечать новому Ford Focus RS розгін від 0 до 100 км/год за 4,5 секунди. Максимальна швидкість залишиться на позначці 266 км/год.

«Ford уже неодноразово співпрацював із Mountune, щоб надати нашим «гарячим» хетчбекам ще більшої потужності на радість шанувальникам спортивних версій автомобілів, – прокоментував Тайрон Джонсон, менеджер із розробки автомобілів, підрозділ Ford Performance. – Збільшуючи потужність нового Focus RS до 375 к.с., ми робимо цю провідну у своєму класі модель ще більш передовою».

Комплекс модифікацій нового Focus RS, розроблений Ford Performance та Mountune, включає в себе високопродуктивний повітряний фільтр; повітряний тракт, що перетинається, зі спеціального сплаву з високопродуктивними силіконовими рукавами; оновлений клапан рециркуляції та налагоджений тюнінг програмного забезпечення блоку управління двигуном.

Компанія Ford отримала більше 8 200 заявок на новий Focus RS від клієнтів із вересня 2015 року. У спортивному хетчбеку Focus RS вперше використаний повний привід Ford Performance All-Wheel Drive з динамічною векторизацією крутного моменту, що забезпечує новий рівень керованості, зчеплення з дорожнім покриттям і швидкості проходження поворотів. Інноваційний Focus RS також пропонує систему вибору режимів керування Selectable Drive Modes, у тому числі перший в галузі дрифт-режим, який дозволяє водію входити в контрольований занос, а також систему контролю тяги при старті Launch Control, яка вперше застосована в моделі RS.

Новий Focus RS здобув низку нагород і премій, серед яких:

  • «Гарячий хетч року» – нагорода, що присуджується журналом «Auto Express», Велика Британія;
  • «Автомобіль року – 2016» – нагорода, що присуджується журналом Top Gear, Велика Британія;
  • «Автомобіль року» – нагорода в рамках міжнародної премії в області автомобільної динаміки 2016 року (2016 Vehicle Dynamics International Awards);
  • «Конструктор року: головний конструктор Focus RS, Тайрон Джонсон» – нагорода Autocar Awards, Велика Британія.

Розроблений інженерами Ford Performance у Європі та США, новий Focus RS стандартної версії має потужність 350 к.с. і розганяється від 0 до 100 км/год за 4,7 секунди.
# # #

* Максимальна потужність досягається в режимі overboost протягом максимум 12 секунд.