ДИРЕКТОР З ДИЗАЙНУ JAGUAR ОТРИМАВ ЗВАННЯ КОМАНДОРА ОРДЕНУ БРИТАНСЬКОЇ ІМПЕРІЇ

ДИРЕКТОР З ДИЗАЙНУ JAGUAR ОТРИМАВ ЗВАННЯ КОМАНДОРА ОРДЕНУ БРИТАНСЬКОЇ ІМПЕРІЇ

  • Легендарний автомобільний дизайнер Ян Каллум отримав звання Командора ордену Британської Імперії за видатні заслуги в автомобільній індустрії.
  • Кар’єра Яна налічує більше чотирьох десятиліть, включаючи 20 років на посаді директора з дизайну Jaguar.
  • Основним досягненням в кар’єрі Яна стало оновлення дизайну бренду Jaguar та нагорода «Найкращий автомобільний дизайн», яку отримали моделі F-TYPE, F-PACE та I-PACE.

З нагоди офіційного дня народження королеви у 2019 році директор з дизайну Jaguar Ян Каллум отримав звання Командора ордену Британської Імперії. Ця нагорода, отримана за видатні заслуги в автомобільній індустрії, лише підтверджує той вагомий внесок, який Ян зробив у дизайн автомобілів на протязі чотирьох десятиліть своєї надзвичайної кар’єри.

Ян Каллум заявив: «Для мене це велика честь отримати звання Командора ордену Британської Імперії з нагоди офіційного дня народження королеви. Я присвятив все своє життя дизайну автомобілів, та мені дуже пощастило, що впродовж своєї кар’єри я займався тим, що люблю, та працював із надзвичайно талановитими людьми. Моїм найбільшим досягненням стала трансформація дизайну Jaguar, яка відбулася з ним за останні 20 років, а також розробка дизайну першого повністю електричного кросовера Jaguar I-PACE, який отримав три нагороди в рамках премії «Автомобіль 2019 року». Я вдячний своїй команді, оскільки те визнання, яке я отримав, є результатом нашого спільного успіху».

Ян провів перші 12 років своєї кар’єри у Ford Design Studios, де він працював над розробкою дизайну Escort RS Cosworth і Ghia Via Concept, а пізніше став провідним дизайнером TWR Design, де він відповідав за Aston Martin DB7, Vanquish та DB9.

Із часу приєднання до Jaguar у 1999 роцi Ян створив креативну дизайн-команду світового рівня, заснував дизайн-філософію та відновив лінійку продуктів за допомогою визнаних дизайнів. Серед них F-TYPE – перший двомісний спорткар Jaguar з моменту виходу культового E- TYPE – салони модифікацій XE, XF та XJ, а також перших кросоверів F-PACE, E-PACE та найновішого повністю електричного I-PACE, який у квітні цього року отримав нагороди «Автомобіль 2019 року», «Найкращий автомобільний дизайн» і «Найбільш екологічно чистий автомобіль 2019 року».

Його визнано як одного із найбільш талановитих автомобільних дизайнерів, і у 2005 році Ян отримав звання Королівського дизайнера від Британської королівської спільноти мистецтв (RSA). У 2014 році він отримав Медаль Мінерви – найвищу відзнаку від Спільноти професійних дизайнерів, яка надається за життєві досягнення у дизайні.

 

Про компанію:

«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua