ВІДКРИТО ВАКАНСІЮ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІС ПАРТНЕРА FORD У МІСТАХ СУМИ ТА ЛУЦЬК

ВІДКРИТО ВАКАНСІЮ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІС ПАРТНЕРА FORD У МІСТАХ СУМИ ТА ЛУЦЬК

 

«Віннер Імпортс Україна, Лтд» прагне знайти надійного бізнес-партнера, який має кваліфікований менеджмент для розбудови конкурентного, системного та ефективного бізнесу відповідно до корпоративних стандартів бренду Ford і зможе забезпечити теперішніх і потенційних клієнтів найкращим рівнем сервісу. Ми прагнемо, аби наші клієнти отримали найкращий досвід володіння автомобілем легендарного бренду Ford та високий рівень сервісного обслуговування, тому перевагою буде організація сервісу Ford на базі вже існуючого 3S дилерського центру.

 

Відкриття офіційного сервіс партнера в містах Суми та Луцьк – це частина програми розвитку дилерської мережі Ford в Україні.

 

Отримавши статус офіційного сервіс партнера Ford, партнер отримує ряд переваг:

  • Можливість роботи з популярним масовим брендом, відомим на світовому рівні та в Україні;
  • Можливість розвивати бізнес та отримувати прибуток;
  • Прозора діяльність та західний менеджмент зі сторони імпортера;
  • Можливості навчання і підвищення кваліфікації кожного співробітника дилерського центру.

 

Працюючи з нами, Ви отримаєте надійного бізнес-партнера та підтримку висококваліфікованого персоналу.

 

Заявки будуть розглядатися до кінця січня 2020 року.

Дізнайтеся більше за посиланням: https://winner.ua/become-a-dealer-ua/.  

 

Про компанію:
«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua