Автомобільний концерн Volvo Car Group уклав багатомільярдні угоди з компаніями CATL і LG Chem на поставку акумуляторів

Автомобільний концерн Volvo Car Group підписав довгострокові угоди з провідними виробниками акумуляторів CATL і LG Chem. Угоди укладені з метою забезпечення багатомільярдних поставок літій-іонних акумуляторів протягом майбутніх 10 років для наступного покоління моделей Volvo та Polestar.

Відповідно до умов, міжнародні поставки акумуляторних модулів виконуватимуться для всіх автомобілів, що будуть випускатися на майбутній модульній платформі SPA2 та на вже існуючій CMA. Завдяки цим поставкам компанія Volvo Cars зробить наступний крок назустріч реалізації амбітної стратегії електрифікації.

У 2017 році компанія Volvo Cars взяла на себе зобов’язання, що всі нові автомобілі Volvo, які будуть випускатися з 2019 року, будуть електричними або гібридами. Відтоді компанія посилила цю стратегію, заявивши, що до 2025 року 50% глобального обсягу продажів становитимуть повністю електричні автомобілі.

«Майбутнє компанії Volvo Cars полягає в електрифікації, тому наша мета – відмова від двигуна внутрішнього згоряння», – заявив президент та генеральний директор Volvo Cars Хакан Самуельссон. – «Угоди з компаніями CATL і LG Chem є прикладом того, як ми збираємося реалізувати свою мету з електрифікації».

 

Китайська компанія CATL та південнокорейська компанія LG Chem – відомі виробники акумуляторів з успішною історією поставок літій-іонних акумуляторів для компаній у сфері автомобільної промисловості у всьому світі. Вони відповідають вимогам компанії Volvo Cars до постачальників щодо технічного лідерства, відповідальних джерел постачання та конкурентоспроможних моделей витрат. У Китаї поставки акумуляторів матимуть перевагу завдяки масштабу автомобільної групи Geely.


«Ці угоди дали змогу нам забезпечили безперебійні поставки акумуляторів на наступні 10 років», – прокоментувала Мартіна Буххаузер, старший віце-президент із закупівель Volvo Cars. – «Маючи двох постачальників у кожному регіоні, ми забезпечили собі й гнучкість ланцюжку поставок у майбутньому».

 


Перша лінія збірки акумуляторів компанії знаходиться на етапі будування на заводі в місті Гент, Бельгія. Будівництво буде завершено до кінця поточного року, а першим повністю електричним автомобілем Volvo, який вийде з заводу в Генті, стане позашляховик Volvo XC40 - наразі завод виготовляє плагін-гібрид моделі.

 

Платформа компактної модульної архітектури (CMA) є основою моделі Volvo XC40, повністю електричного фастбека Polestar 2 та декількох моделей, що продаються компанією LYNK & CO. Ця компанія є дочірнім підприємством бренду Volvo – він володіє нею разом з автомобільною групою Geely.

Майбутня SPA2 – наступне покоління архітектури масштабованої платформи (SPA), розроблене компанією Volvo ­– буде запущена на початку наступного десятиліття. SPA є однією з найбільш провідних платформ у всій автомобільній промисловості та основою всіх моделей Volvo 90 та 60 серій. Першим автомобілем Volvo, побудованим на архітектурі SPA2, стане наступне покоління позашляховиків XC90.

Раніше цього року компанія Volvo Cars оголосила про випуск оновлених електричних силових установок, що у майбутньому стануть доступними для всього модельного ряду. Компанія оновила й поточні плагін-гібридні силові установки Twin Engine T8 та T6. Тепер вони доступні для кожного автомобіля, який вона випускає.

Примітка:

  • У прес-релізі компанії CATL і LG Chem вказані в алфавітному порядку.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Груп Україна»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua