6506 заявок на цілком новий Ford GT за місяць; майже 200 000 осіб створили конфігурацію авто Ford GT своєї мрії  • За один місяць компанія Ford отримала 6 506 повністю заповнених заявок від людей з усього світу, які бажають придбати новий суперкар із вуглеводного волокна з двигуном EcoBoost
  • Сотні з цих зареєстрованих додали до заявок відео, щоб підвищити свої шанси на купівлю одного з перших 500 екземплярів нового Ford GT
  • Майже 200 000 фанатів відвідали сайт FordGT.com і скористались віртуальним конфігуратором, який дозволяє створити Ford GT своєї мрії в режимі онлайн, а також надає посилання для поширення зображень віртуальної збірки в соціальних мережах

КЕЛЬН, Німеччина, 18 травня 2016 р. — Після того, як більше 10 800 осіб в інтернеті зацікавились купівлею нового Ford GT, компанія Ford за один місяць отримала 6 506 повністю заповнених заявок від людей з усього світу, які бажають придбати новий заявок.

Кількість заявників різко зросла в останні шість днів до завершення періоду і становила 32 % від загальної кількості повністю заповнених заявок.

«Нас радує ентузіазм, з яким фанати зустріли новий Ford GT», — говорить Дейв Перікек (Dave Pericak), директор підрозділу Global Ford Performance. «Період подання первинних заявок — це лише один із багатьох способів, у які фанати та потенційні власники можуть встановити контакт з нашим цілком новим суперкаром ще до його появи на дорогах».

Компанія Ford наразі переглядає заявки 6 506 потенційних покупців суперкара і розпочне надсилати повідомлення потенційним власниками протягом наступних 90 днів.

Сотні зареєстрованих додали до заяв відео, сподіваючись підвищити свої шанси на купівлю одного з перших 500 екземплярів нового Ford GT.

Креативні заявники залучали дітей, використовували світлові ефекти, зйомки перегонів, ревіння двигунів, гаражні тури та історії з життя, щоб показати, чому саме вони повинні стати власниками цілком нового Ford GT.

Очікується, що доставка цілком нового суперкара в гаражі власників розпочнеться наприкінці 2016 р.

Після закриття періоду подання первинних заявок фанати Ford GT можуть продовжувати створювати і поширювати віртуальні моделі на сайті www.FordGT.com.