ЗАПУСК КОНФІГУРАТОРА НА ОФІЦІЙНОМУ ВЕБ-САЙТІ VOLVO CARS UKRAINE
https://www.volvocars.com/uk-ua/build


Volvo Cars продовжує приємно вражати сміливими інноваційними рішеннями в рамках реалізації нової місії «Freedom to Move» – забезпечення свободи пересування за допомогою індивідуальних, екологічних і безпечних послуг мобільності. Саме завдяки цьому підхід компанії суттєво відрізняється від традиційних практик продажів автомобілів.

Мета Volvo Cars – щоб до 2025 року 50% загального обсягу річних продажів автомобілів бренду складали продажі електромобілів, третина з яких автономні автомобілі. Крім цього, компанія орієнтована на створення та розвиток понад 5 мільйонів прямих відносин з клієнтами.

«Наша галузь змінюється. Ми повинні не тільки виробляти та продавати автомобілі, а й забезпечувати клієнтам реальну свободу пересування – індивідуальну, екологічну та безпечну», - відзначив Хакан Самуельссон (Håkan Samuelsson), виконавчий директор Volvo Cars. «Ми пропонуємо нашим клієнтам доступ до автомобіля і нових привабливих послуг у будь-який час та у будь-якому місці».

Найбільша революція в автомобільній промисловості відбувається у сфері поліпшення клієнтського досвіду. Сьогодні клієнти віддають перевагу переходам між веб-сайтами над поїздками у різні дилерські центри. Саме тому дуже важливо орієнтуватися на лідерство у сфері цифрових технологій, адже це дозволить персоналізувати досвід клієнтів і запропонувати їм автомобілі у той спосіб, який їм найбільше подобається.

Компанія Volvo Cars почала з трансформації свого веб-сайту зі звичайного джерела інформації у ресурс, що дозволяє користувачам отримати унікальний клієнтський досвід і глибше пізнати бренд. Тут кожне зображення і кожен інформаційний блок відповідають стилю Volvo, транслюють бачення та цінності бренду.

Відтепер на офіційному українському веб-сайті бренду https://www.volvocars.com/uk-ua/build доступний онлайн-конфігуратор, який став чудовим доповненням до інформаційного наповнення. Це практичний інструмент, що дозволяє користувачам створити свій автомобіль Volvo, порівняти комплектації з усіма типами двигунів і коліс, підібрати різні комбінації кольорів і оздоблення, ознайомитися з доступними опціями та пакетними пропозиціями.

Інтерактивний конфігуратор легкий у користуванні та дарує українським прихильникам бренду преміальний досвід. Створивши свій Volvo, користувачі можуть розглянути зображення сконфігурованого автомобіля з різних ракурсів, включно з фотографіями кузова та оздобленням салону.

Результати створеної конфігурації можна завантажити у форматі PDF-документа або зберегти спеціально згенерований код доступу до конфігурації. Крім цього, користувач може надіслати посилання на фото сконфігурованого Volvo своїм друзям за допомогою E-mail або поділитися ними у соцмережах. Пряме посилання або код конфігурації можна відправити представнику дилера для отримання пропозиції та залишити запит на тест-драйв.

Такий підхід Volvo Cars сприятиме підвищенню цифрової присутності компанії, а також поліпшенню взаємодії з клієнтами в Україні.

-------------------------------

Результати роботи Volvo Car Group за 2018 рік
Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group
Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding.
У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Груп Україна»
Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua