Лаконічне поповнення в сімействі 911-х

24.10.2017

Всі новини > Новини Porsche

Штутгарт. Із 911 Carrera T Porsche повертає до життя лаконічну концепцію 911 T 1968 року випуску: знижена маса, механічна коробка передач із більш «короткими» ступенями та задній привід з механічним блокуванням заднього диференціала для більшої динаміки та задоволення від керування. Нова модель з унікальним зовнішнім виглядом базується на 911 Carrera і розвиває потужність у 370 к.с. При цьому 911 Carrera T – «T» у Porsche означає Touring – отримала додаткові компоненти оснащення, які відсутні у 911 Carrera. Це серійна спортивна підвіска PASM із заниженням кузова на 20 міліметрів, полегшений пакет Sport Chrono, укорочений важіль КПП з червоною схемою перемикання передач і тканинна оббивка центральних частин сидінь Sport-Tex. Крім того, для 911 Carrera T доступна опціональна система керування задніми колесами, яка для 911 Carrera не пропонується.

Оснащення 911 Carrera T повністю орієнтоване на спортивність та оптимізацію ваги: для заднього вікна та бічних задніх вікон використовується полегшене скло, а внутрішні ручки відкривання дверей виконані у вигляді петель. Максимально зменшена звукоізоляція. Від заднього сидіння та комунікаційного центру Porsche Communication Management (PCM) відмовилися зовсім, але за бажанням їх можна замовити без доплати. У результаті власна маса двомісного автомобіля склала 1425 кілограмів, що на 20 кілограмів менше, ніж маса 911 Carrera з аналогічним оснащенням.

Спортивний дизайн і унікальний зовнішній вигляд

Дизайн 911 Carrera T підкреслює емоційність і спортивність купе з заднім проводом. Деталі кузова та колеса візуально диференційовані. На передньому бампері модель 911 Carrera T має аеродинамічно-оптимізовану спойлерну кромку. Зовнішні дзеркала SportDesign пофарбовані в колір Agate Grey Metallic. Збоку нову модель можна впізнати по 20-дюймовими колісним дискам Carrera S сірого титанового кольору. Додатково автомобіль відрізняють бічні написи 911 Carrera T. Характерний вид ззаду створюють ламелі решітки в задній кришці, напис Porsche і назва моделі 911 Carrera T у кольорі Agate Grey, а також розташовані по центру чорні вихлопні патрубки спортивної випускної системи, яка входить до базової комплектації. На вибір пропонуються кольори кузова: Black, Lava Orange, Guards Red, Racing Yellow, White і Miami Blue, а також кольори з ефектом «металік»: Carrara White, Jet Black і GT Silver.

Лаконічна концепція та новий пакет оздоблення салону

Спортивно та лаконічно виглядає інтер’єр. Автомобіль оснащений спортивними сидіннями з електрорегулюванням по 4 напрямкам чорного кольору з оббивкою центральної частини тканиною Sport-Tex. Підголівники прикрашають чорні вишиті написи 911. Опційно для нової моделі Carrera T вперше пропонуються цілісні сидіння-ковші. Керування автомобілем водій здійснює за допомогою спортивного рульового колеса GT зі шкіряним оздобленням. Розташований на кермі серійний перемикач режимів руху дозволяє вибрати потрібну настройку. Скорочений важіль КПП з червоною схемою перемикання передач ексклюзивно передбачений тільки для 911 Carrera T. Декоративні накладки на передній панелі та дверях виконані у чорному кольорі, як і ручки для відкривання дверей у вигляді петель. Новинкою є пакет оздоблення салону T: завдяки контрастним кольорам Racing Yellow, Guards Red або GT Silver він створює ще більш спортивну атмосферу та розставляє візуальні акценти, як, наприклад, ремені безпеки, написи 911 на підголівниках, ручки-петлі для відкривання дверей або центральні частини сидінь зі Sport-Tex.

Покращена питома вага, підвищена динаміка

Шестициліндровий опозитний двигун із робочим об’ємом три літри та подвійним турбонаддувом розвиває потужність у 370 к.с. та максимальний крутний момент 450 Нм у діапазоні від 1750 до 5000 об/хв. Питома вага знижена до 3,85 кг/к.с., що забезпечує підвищений динамічний потенціал та більш точні ходові якості. Завдяки механічній коробці передач із більш «короткими» ступенями та механічному блокуванню заднього диференціала, 911 Carrera T розганяється з місця до 100 км/год за 4,5 секунди: на 0,1 секунди швидше, ніж 911 Carrera Coupé. Відмітки у 200 км/год нова модель досягає через 15,1 секунди. Carrera T можна замовити з коробкою передач з двома зчепленнями Porsche Doppelkupplung (PDK). У комплектації з PDK автомобіль розганяється до «сотні» за 4,2 секунди, а до 200 км/год – за 14,5 секунди. Максимальна швидкість з обома варіантами трансмісії становить понад 290 км/год.

Фотоматеріали доступні на новинному порталі Porsche Newsroom (https://newsroom.porsche.com/) і для акредитованих журналістів в базі даних Porsche для преси (https://presse.porsche.de).

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua  

закрити