Гучний спів улюблених мелодій за кермом корисний для психіки

16.05.2017

Всі новини > Новини FordКЕЛЬН, Німеччина, 16 травня 2017 р. – Як за допомогою нестримного співу зробити так, щоб ваші повсякденні поїздки пролітали миттєво — відповідь саме на це запитання може стати ключовим елементом вашого посібника з виживання в умовах сучасного міста.

На думку експертів, дуже корисними для здоров’я є імпровізовані караоке-сесії за кермом. Але для цього потрібне відчуття цілковитого комфорту — відсутність сторонніх людей та належний супровід, який забезпечує аудіосистема автомобіля.

Нова аудіосистема B&O PLAY Sound System для Нового Ford Fiesta — найпотужніша у цьому класі автомобілів. Розробники витратили цілий рік на прослуховування понад 5000 музичних композицій, щоб забезпечити бездоганне звучання аудіосистеми потужністю 675 Вт та можливість насолоджуватися вашими улюбленими композиціями або релаксувати під класичну музику незалежно від рівня гучності.

«Для багатьох людей прослуховування улюбленої музики під час руху є невід’ємною частиною кожної поїздки, це наче саундтрек до їхнього власного фільму-подорожі, – говорить Ян Шроль (Jan Schroll), керівник підрозділу Multi Media and Connectivity компанії Ford of Europe. – B&O PLAY для нової Fiesta подарує нашим клієнтам найкращу якість звучання незалежно від їхніх музичних уподобань».

Результати дослідження, проведеного сервісом потокового аудіо Spotify, свідчать про те, що під час самотніх поїздок у своєму приватному просторі ми відтворюємо наші улюблені плейлисти, додаємо гучності і виспівуємо на всі заставки. У багатьох із нас є списки відтворення, які ми наважуємось вмикати тільки в автомобілі, який являє собою особливе місце для прослуховування музики, адже його дизайн забезпечує ідеальне заповнення простору звуком.

«Гучний спів «на повну», без жодних обмежень, дозволяє ефективніше знімати психологічне навантаження, оскільки при цьому витрачається більше енергії, – говорить професор Стівен Кліфт (Stephen Clift) з розташованого у Великобританії Кентерберійського університету Крайст Черч (Canterbury Christ Church University), визнаний авторитет у питаннях користі співу для здоров’я. – Особливо яскраво це проявляється, коли ми голосно співаємо добре знайомі пісні: при цьому ми відчуваємо вплив «чинника гарного самопочуття», що обумовлений глибшим, повільнішим диханням та підвищеною м’язовою активністю. Це сприяє зменшенню стресового навантаження і дозволяє краще розслабитись».

У ході випробувань команда дослідників також прослуховувала записи культових живих концертів, щоб забезпечити відтворення енергії та емоцій з максимальним ефектом присутності, і навіть записувала власні композиції, щоб гарантувати охоплення усього спектру звуків.

«Ми любимо використовувати записи живих концертів, адже вони дозволяють оцінити, наскільки точно аудіосистема відтворює всі емоції, які несе у собі музика, і дозволяє відчути себе на концерті. Коли у мене з’являються мурашки по шкірі, я розумію, що все зробив правильно», – говорить Стефан Варга (Stefan Varga), інженер акустичних систем компанії HARMAN International.

# # #

Примітки редактора

Аудіосистема B&O PLAY Sound System Нового Ford Fiesta оснащена 10-ма високоякісними колонками та високочастотними динаміками, які встановлені на передній панелі та по всьому салону автомобіля для забезпечення об’ємного звучання. Додаткову оптимізацію роботи системи забезпечує цифровий процесор обробки звуку та сабвуфер з динаміком діаметром 200 мм, завдяки чому у пасажирів створюється враження, що розміри музичної сцени більші за сам автомобіль. Керування функціями системи здійснюється за допомогою навігаційної системи Ford SYNC 3 та 8-дюймового сенсорного екрана.

 

 

закрити