Для чого «гремлінів» у людській подобі навчають вставляти палиці в колеса потужного автозаводу

12.01.2017

Всі новини > Новини Ford

КЕЛЬН, Німеччина, 11 січня 2017 р. Познайомтеся з Хав’єром Гарсіандією (Xabier Garciandia), який під час свого робочого дня буквально вставляє палиці в колеса одного з найсучасніших автозаводів світу, слідкуючи за тим, щоб несправні та дефектні деталі непомітно потрапляли на складальну лінію.

Проте Хав’єр не працює на безсовісних конкурентів. Насправді він є ключовою особою в процесі перевірки відповідності всіх нових виготовлених на заводі авто суворим стандартам якості компанії Ford.

Розроблена компанією Ford абсолютно нова технологія Vision System фотографує, перевіряє і відслідковує кожну деталь для кожного з 400 000 зібраних легкових авто та фургонів, а також 330 000 двигунів, які виготовляються у Валенсії щороку. «Гремлінські перевірки» — це новаторський метод тестування надійного функціонування нового процесу.

«Система Vision System вкрай важлива для перевірки належного стану кожної деталі кожного авто, — пояснив Гарсіандія, технічний спеціаліст по роботі із системою Vision System на заводі з виготовлення двигунів компанії Ford of Europe у Валенсії. — Суть “гремлінської перевірки” полягає в тому, що ми можемо переконатися в ідеальній роботі системи. У цій грі на кону серйозні ставки. Члени команди дуже радіють, коли знаходять одну з наших деталей, а ми постійно ускладнюємо пошук».

На ультрасучасному потужному заводі у Валенсії компанія Ford випускає більше моделей автомобілів, ніж деінде у Європі. Серед них Kuga, Kuga Vignale, Mondeo, Mondeo Vignale, Galaxy, S-MAX, а також Transit Connect і Tourneo Connect. Також у Валенсії виготовляють 2,0-літрові та 2,3-літрові двигуни Ecoboost. Система Vision System робить більше одного мільярда фото кожні чотирнадцять днів. Приблизно стільки ж фото завантажують користувачі Instagram у Європі. * Це також допомагає згенерувати збірне зображення, яке складається з 3 150 цифрових фото і негайно вказує інженерам на будь-які недоліки.

На сьогодні по лінії у Валенсії пускають дефектні деталі двигунів, несправні керма і навіть неякісні панелі приладів, при цьому «гремлінські перевірки» тепер розширені на всі 34 стадії складання, а компанія Ford розглядає можливість застосування технології по всьому світу.

«Використання цифрових відеокамер повністю змінив те, як ми документуємо наше щоденне життя, а тепер змінює спосіб створення двигунів та автомобілів, — повідомив Гарсіандія. — Проте процедури перевірки теж потребують перевірки, і ми їх проводимо надзвичайно простим, проте, як вважаємо, унікальним в автопромисловості способом».

Компанія Ford ввела ряд суворих і в деяких випадках незвичайних процедур перевірки якості на заводі, де нове авто сходить з єдиної конвеєрної лінії кожні 40 секунд.

Серед них:

# # #

* https://searchenginewatch.com/2016/04/20/23-stats- and-facts- about-instagram/

закрити