Гарячий хетчбек Ford Focus RS отримує престижну нагороду Dynamics Awards; незабаром у Європі розпочнуться активні продажі Focus RS

20.05.2016

Всі новини > Новини Ford

КЕЛЬН, Німеччина, 20 травня, 2016 р. — Цілком новий Ford Focus RS отримав звання «Автомобіль року» на нагородженні Vehicle Dynamics International (VDI) Awards 2016.

Підрозділ Ford Performance, який створив цей всесвітньо відомий хетчбек, також отримав на нагородженні VDI Awards звання «Динамічна команда року».

Журі у складі 23 незалежних автомобільних журналістів з усього світу оцінило Focus RS за «характеристики керування, недосяжні для суперників» і «чисте задоволення від керування».

На моделі Focus RS вперше встановлено нову  з Інтелектуальну систему повного приводу Ford Performance All Wheel Drive із динамічною векторизацією крутного моменту Dynamic Torque Vectoring, якаабезпечує новий рівень керування, зчеплення та швидкості на поворотах Вперше в моделі RS встановлено вибір режимів Drive Modes, у тому числі вперше у всій галузі впроваджено систему Drift Mode, яка дозволяє здійснювати контроль за надлишковим повертанням керма, а також систему забезпечення швидкого старту Launch Control.

Попит на спортивний хетчбек швидко зростає — європейські покупці вже замовили 6 200 автомобілів, що майже вдвічі перевищує очікування компанії Ford, при цьому найпопулярнішим варіантом стало пофарбування в Nitrous Blue (синій).

«Для Focus RS ми поставили високу планку, щоб випустити першокласний гарячий хетчбек, вартий значка перегонів Rallye Sport, із найзапаморчливішим і найдинамічнішим на сьогодні досвідом керування серед моделей RS», — зауважив Тайрон Джонсон (Tyrone Johnson), інженерно-технічний керівник підрозділу Ford Performance. «Підрозділ Ford Performance удостоєний двох нагород Vehicle Dynamics International, і ми пишаємося тим,що створили авто, яке встановлює нові стандарти продуктивності гарячого хетчбека за помірну ціну». Щорічне нагородження VDI вшановує найкращі ідеї, технологічні інновації та досягнення в розробці динамічних автомобілів. Компанія Ford на сьогодні отримала шість нагород VDI — більше, ніж будь-який інший виробник — в тому числі чотири нагороди «Динамічна команда року». Цьогорічний подвійний успіх повторює подібне досягнення у 2013 р., коли< компанія Ford отримала звання «Динамічна команда року», а спеціаліст із розробки динамічних авто компанії Девід Пут (David Put) був названий «Спеціалістом року з

Focus RS — це перший з автомобілів Ford, який переміг у категорії «Автомобіль року».< Створена інженерами підрозділу Ford Performance у Європі та США модель оснащена спеціально розробленою версію 2,3-літрового двигуна EcoBoost потужністю 350 к. с. і розганяється до 100 км/год (062 миль/год) за 4,7 секунди, завдяки чому є моделлю RS із найшвидшим розгоном в історії компанії.

Члени журі про Focus RS:

Члени журі про команду Ford Performance:

Автомобілі Focus RS прибувають до власників Повномасштабне виробництво Focus RS, який також отримав звання «Автомобіль року 2016» за версією британського журналу Top Gear, все ще триває на складальному заводі компанії Ford у місті Саарлуї, Німеччина, а перші авто вже прибувають до фанатів Ford Performance по всьому регіону.

Перша хвиля європейських замовлень показала, що більше половини покупців Focus RS обрали фірмовий колір пофарбування Nitrous Blue (синій), внаслідок чого він більш ніж втричі популярніший за другий з улюблених кольорів — Frozen White (білий).

Відображаючи високоефективний характер авто, більше 50 % покупців обрали виразні заглиблені передні сидіння RS Recaro з посиленою бічною підтримкою для керування на швидкісних трасах та треках, тоді як 60 % додали ковані диски з легкого сплаву з матовим чорним покриттям, надзвичайно міцні, стійкі до ударів та здатні полегшити кожне колесо на 950 г.
Найпопулярнішим варіантом для RS став синій колір покриття ступорів потужних гальм Brembo, обраний більш як двома третіми покупців Focus RS. Цілком новий Focus RS відкриває нову еру розвитку високопродуктивних автомобілів Ford у Європі. Очікується зростання продажів на 50 % порівняно з 2015 р., коли продажі високоефективних авто зросли на 61 % порівняно з 2014 р. Разом із такими моделями, як Fiesta ST, нова Fiesta ST200, Focus ST, Ford Mustang та суперкар Ford GT, Focus RS долучиться до продажів 40 000 високоефективних авто у Європі в 2016 р.

закрити