Фургон Ford Transit для перевезення хлібобулочних виробів.

06.02.2018

Всі новини > Новини Ford

КИЇВ, Україна, 6 лютого 2018 року – Шасі Ford Transit є дуже практичним і універсальним рішенням для будь-якого бізнесу. Автомобіль якнайкраще пристосований до трансформацій, на нього можна встановити різноманітні надбудови: бортові платформи, борт-тенти, промтоварні, хлібні та ізотермічні фургони, тощо.

Ця модель може бути або з одинарною кабіною, або з подвійною; та комплектується сучасним 2.0-літровим дизельним двигуном EcoBlue потужністю 130 к.с. або 170 к.с.

Клієнти можуть обрати саме той варіант шасі, який найбільше відповідає потребам їх бізнесу:

Офіційний імпортер авто Ford в Україні компанії «Віннер Імпортс Україна» розширює гаму спеціальних версій на базі Ford Transit Шасі та пропонує одне з рішень: фургон для перевезення хлібобулочних виробів.

Тип кузова – сендвіч-панель, довжиною 3400 мм, шириною 2000 мм та висотою 1800 мм. Кузов зроблений з якісних матеріалів, які є вологостійкими, оцинкованими та анодованими. Фургон призначений для перевезення 96 лотків.

В цій модифікації велике значення приділяється безпеці водія та пасажирів. Серед базових опцій – ABS з додатковим електронними датчиками, які запобігають блокуванню задніх коліс; подушки безпеки водія та трьох точкові ремені безпеки.

Високі стандарти комфорту доповнюються електропідйомнами передніх вікон, обігрівом лобового скла, адуіосистемою з USB та керуванням на кермі, а також кондиціонером, центральним замком з дистанційним керуванням і подвійним посиленим акумулятором.

Детальніше про авто на базі Ford Transit Шасі на сайті www.ford.ua

 

# # #

 

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити