Ford встановлює «розумні» лавки

05.10.2017

Всі новини > Новини Ford

ЛОНДОН, Велика Британія, 4 жовтня 2017 р. — Хвилювання з приводу розрядженого акумулятора смартфона можуть відійти в минуле — принаймні для деяких жителів і гостей Лондона, які надають перевагу пересуванню британською столицею пішки. Компанія Ford і стартап Strawberry Energy, який займається рішеннями для «розумних» міст, представили «розумні» лавки Ford Smart Benches. Конструкції, обладнані сонячними батареями, нададуть пішоходам можливість безкоштовно підзарядити мобільні пристрої або вийти в Інтернет під час відпочинку на лавці.

На першому етапі проекту в Лондоні встановлять 20 лавок Ford Smart Bench на додачу до 20 «розумних» лавок, які Strawberry Energy вже встановила раніше цьогоріч. Окрім підзарядки пристроїв і надання доступу до Інтернету високотехнологічні вуличні меблі здатні виконувати вимірювання рівня шуму, вологості й температури повітря, а також відсотка вмісту в ньому вуглекислого газу. Цією інформацію можуть безкоштовно скористатися пішоходи й районні органи влади, для яких вона може виявитися корисною під час прийняття майбутніх рішень.

«Ми у Ford віримо, що місто майбутнього повинне робити людей щасливими, забезпечити їхню безпеку й допомагати залишатися на зв’язку. Тому ми шукаємо способи пристосувати вулиці до будь-якої діяльності: піших прогулянок, поїздок на велосипедах, автомобілях, спілкування, зокрема за допомогою мобільних пристроїв. Ми також зацікавлені в бізнесі й послугах, які підтримують нашу економіку, — зауважила Сара-Джейн Вільямс (Sarah-Jayne Williams), директор європейського підрозділу Ford Smart Mobility. — Ходьба пішки, разом із використанням особистого автомобіля й громадського транспорту, є звичним способом пересування людей в таких містах, як Лондон, і лавки Ford Smart Bench чудово доповнюють «підключений» спосіб життя, який ми тепер ведемо».

Доступ до зарядки (передбачена бездротова зарядка й роз’єми для кабелів) і доступ до Інтернету через Wi-Fi надаються безкоштовно, при цьому скористатися послугою зможуть власники не тільки смартфонів, але й планшетів, фотокамер, переносної електроніки. Під час «піт-стопів» пішоходи також можуть зробити пожертву на рахунок однієї з британських благодійних організацій. Власний благодійний фонд автовиробника Ford Motor Company Fund подвоїть кожну пожертву від користувачів лавок, додавши аналогічну суму із власних коштів (до 10 000 фунтів стерлінгів для кожної організації).

«Багато людей полюбляють гуляти пішки — для здоров’я, тому що так зручніше або щоб побути на свіжому повітрі, проте остерігаються можливості залишитися на вулиці без доступу до карт, соціальних мереж і сайтів новин, — пояснив Мілош Мілісавлевич (Miloš Milisavljević), засновник і головний виконавчий директор компанії Strawberry Energy. — Лавки Ford Smart Bench допоможуть зберегти й підвищити популярність піших прогулянок, без яких неможливо уявити лондонця, який отримує задоволення від життя в цьому місті».

 

# # #

 

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

 

закрити