Ford визнаний найетичнішим автовиробником світу

18.03.2016

Всі новини > Новини Ford

ДІРБОРН, Мічиган, 14 березня 2016 року – Ford Motor Company є єдиним автовиробником, який увійшов до списку найетичніших компаній світу 2016 року за версією Ethisphere Institute. Така висока оцінка говорить про те, що репутація компанії в області етичності та довіри відіграє значущу роль у прийнятті клієнтом рішення про покупку.

«Ця нагорода – свідчення того, що наші працівники рухаються у правильному напрямку, щодня роблячи правильний вибір, – прокоментував Білл Форд, виконавчий голова ради директорів Ford Motor Company. – Етичність і корпоративне громадянство є основою того, що змушує нас робити життя людей кращим».

Ford удостоєний почесного звання однієї із найетичніших компаній світу за версією Ethisphere Institute сьомий рік поспіль.

Ethisphere Institute, світовий лідер у розробці та просуванні стандартів етичного ведення бізнесу, присвоює нагороди компаніям на підставі топ-рейтингу у п’яти категоріях: етичність і дотримання норм; корпоративне громадянство і відповідальність; етична культура; культура управління та лідерства; репутація.

Протягом десятиліть Ford надає великого значення відданості корпоративному громадянству та тому, яким чином це пов’язано з успіхом і побудовою репутації компанії. За підсумками репутаційного дослідження Harris Poll Reputation Quotient 2016 року, більше половини респондентів відзначають, що вони спочатку вивчають інформацію про компанію, перш ніж прийняти рішення про ведення будь-яких справ із організацією. Більше третини респондентів відзначили, що приймали рішення не мати справ із компанією, якщо, на їхню думку, вона мала негативну репутацію.

«Ford усвідомлює, що довіра є наріжним каменем всієї діяльності компанії. Націленість компанії на те, щоби бути активною частиною світової спільноти, допомагає зрозуміти, чому Ford є єдиним автовиробником у списку найетичніших компаній світу за версією Ethisphere Institute щорічно, починаючи з 2010 року, – прокоментував Тімоті Ербліх, головний виконавчий директор Ethisphere. – Бути нагородженим вже всьоме – неабияке досягнення. Вітаю весь колектив компанії Ford із цим почесним званням».

Детальнішу інформацію про методологію дослідження та повний список найетичніших компаній світу 2016 року можна знайти за посиланням.

Крім нагороди, присвоєної Ethisphere Institute, компанія Ford отримала також безліч інших нагород, серед яких:

закрити