Ford розробив технологію пошуку вільного місця на парковці за допомогою краудсорсингу та парктроніків

28.03.2018

Всі новини > Новини Ford

ЛОНДОН, Велика Британія, 27 березня 2018 р. — Пошук вільного місця на великій парковці часто перетворюється на тривалий і клопіткий для водія процес. Ford представляє технологію, засновану на краудсорсингу, завдяки якій автомобілісти зможуть бачити мапу вільних і зайнятих місць відразу, в’їжджаючи на парковку. Для отримання інформації про незайняті місця використовуються дані з паркувальних сенсорів автомобілів.

Нова технологія збереже водіям не лише нерви та пальне, але й час: згідно з даними дослідження, проведеного на замовлення Ford у Великій Британії, кожен водій у середньому щороку витрачає один день свого життя на пошук вільного «слоту» на парковці.

«Нам добре відомо, як багато часу може піти на пошук вільного паркувального місця і наскільки стресовим може бути цей процес для водія, — сказав Крістіан Ресс (Christian Ress), керівник розробки технологій допомоги водієві в європейському підрозділі досліджень і передових розробок Ford. — Наше дослідження, присвячене “співробітництву” при паркуванні, пропонує можливість повернути водіям загублений час і допомогти їм насолоджуватися поїздками без стресів».

Технологія «краудсорсингового паркування» заснована на даних з паркувальних сенсорів автівок, що вже перебувають на території паркінгу. Інформація про вільні місця передається на дисплей мультимедійної системи автомобіля і може уточнюватися за допомогою даних власної системи моніторингу паркінгу. Однією з переваг технології є відсутність необхідності встановлення додаткового устаткування на парковці — використовуються системи, якими вже оснащені більшість сучасних автомобілів.

Нову технологію допомоги пошуку місця для паркування розроблено компанією Ford разом із партнерами в межах UK Autodrive — найбільшого в історії Великої Британії проекту з випробувань автономних та оснащених системами зв’язку автомобілів, частково фінансованого за рахунок держави. Раніше на UK Autodrive компанією були представлені системи попередження водія про наближення автомобіля екстрених служб, повідомлення про різке зниження швидкості автомобіля, що їде попереду (у тому числі коли він знаходиться за поворотом і невидимий для водія), а також технологія, що дозволяє автомобілям синхронізуватися зі світлофорами та уникати зупинок на червоне світло впродовж всього шляху.

# # #

Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і технічне обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 54 тисячам робітників на підприємствах, що знаходяться в повній власності компанії, і приблизно 69 тисячам осіб, якщо враховувати спільні та неконсолідовані підприємства. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були завезені до Європи в 1903 році — у тому ж році була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити