Ford придбав два стартапи-розробники послуг «розумної» мобільності

29.01.2018

Всі новини > Новини Ford

ДИРБОРН, Мічиган (США), 29 січня 2018 р. – Починаючи з 2018 року, підрозділ «розумної» мобільності Ford Motor Company вживає заходів щодо прискорення надання продуктів і послуг мобільності клієнтам та підвищення рентабельності компанії. Цього року Ford активізує діяльність у таких галузях: розробка «операційної системи» для транспортної інфраструктури Transportation Mobility Cloud, забезпечення підключеності персональних автомобілів, корпоративних автопарків і міських жителів до цифрових послуг та Інтернету; райдшеринг (сервіс Chariot), неекстрена доставка пацієнтів до медичних установ; сервіс цифрового управління автопарком для власників комерційного транспорту. Для виконання поставлених цілей Ford здійснив угоди з придбання двох високотехнологічних компаній, що володіють експертизою у сфері розробки програмного забезпечення для транспортної галузі. Компанія Autonomic у Пало-Альто (Каліфорнія) спеціалізується на архітектурі й масштабованості рішень для транспортної інфраструктури. Її досвід допоможе швидше реалізувати «хмарну» платформу для сервісів мобільності Transportation Mobility Cloud і розширювати інші ключові ініціативи у сфері мобільності, такі як Chariot і сервіс із неекстреної доставки пацієнтів до лікарень.

Ford також повідомляє про придбання компанії TransLoc (м. Дарем, Північна Кароліна), постачальника технології управління попитом для мікротранзитних рішень, якими володіє місто. Купівля TransLoc посилить експертизу Ford у сфері операційного управління й надання рішень з оптимізації транспортних потоків для міст за допомогою динамічного перепрокладання маршрутів.

Деталі угод не розголошуються.

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити